1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 11 xbox 360 dodatki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez messi10, Marzec 8, 2011.

1. messi10

messi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    siema,może wiecie czy są jakieś dodatki do fify 11 na xboxa np.jakieś nowe korki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z tego co wiem to nie ma

do pobrania za MSP masz np Live season (aktualizacje formy i kontuzji dla danej ligi lub kilku lig)

dla jednej ligi pierwszy live season jest (przynajmniej byl) za free

pozdrawiam

4. filut10

filut10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    o niczym takim nie słyszałem i szczerze wątpię żeby takie coś istniało :p

POZDRO

5. Jozek

Jozek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O k**** poważnie tak jest? Aktualizacja form i kontuzji dla poszczególnych lig jest płatna (MSP)? Myślałem że darmowe "aktualizuj składy" załatwia temat...

6. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aktualizacja skladow nie pokazuje kontuzji. np teraz w realu hiquain jest na lawce w rezerwach ale mozesz nim grac (wsadzic go do pierwszej 11). w live season z tego co sie orientuje nie bedzie sie nim dalo grac ( choc nie wiem dokladnie jak to jest bo nigdy tego nie uzywalem :) )

Wczytywanie...

Poleć forum