1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 - zmiana klubu w karierze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Puciaa12, Maj 3, 2011.

1. Puciaa12

Puciaa12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem, gram już 4 sezon Tottenhamem, wygrana w lidze, lidze mistrzów i f.a cup, a zgłaszają mi się cały czas kluby z anglii, lub z drugiej ligi francuskiej i hiszpańskiej. Z Anglii zgłaszają mi się MU, Citizens, a nie zgłosi mi się żaden lepszy klub z innej ligi. W czym tkwi problem?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Mam to samo gram w drugiej lidze angielskiej, dokładnie zespołem Bransley, i zgłaszaja mi sie za każdym razem dwa zespoły z tej smej ligi....

4. Puciaa12

Puciaa12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Czy to już jest tak w FIFIE?

5. jablon

jablon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak już jest. Jak chcesz zmienić lige to musisz iść do słabszego klubu najpierw.

Wczytywanie...

Poleć forum