1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez GryzekPL, Lipiec 2, 2010.

1. GryzekPL

GryzekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Witam . Jak już pewnie większość z Was wie , w październiku wychodzi nowa FIFA z cyferką 11 .
    Właściwie jak patrzę na obrazki z nowej Fify to praktycznie żadnej różnicy w stosunku do " dziesiątki "
    nie widzę . Dopiero od strony , technicznej sprawa wygląda inaczej . Usprawniono system " drybling 360 "
    co mnie cieszy ( ale w dziesiątce też był przyzwoity , a nawet bardzo dobry ) , prawdopodobnie facjaty graczy też ulegną poprawie ( w końcu ) . Wprowadzony zostanie System Personality Plus który ma na celu jeszcze bardziej urzeczywistnić piłkarzy . Dodany zostanie jeszcze Pro Passing ( jakoś tak ) , ale jeszcze nie wiem do czego on służy ( prawdopodobnie będzie miał coś wspólnego z podaniami ) . A więc zmiany , zmiany i jeszcze raz zmiany ,
    a My wciąż czekamy na realistycznych bramkarzy .
    Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat najnowszego piłkarskiego dzieła od EA o dumnej nazwie FIFA 11 .

2. Lotnik421 Xbox One

3. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    śmieszny jesteś?facjaty w 10 były dobre??były okropne..zero realizmu skóra plastikowa jak z Hipermarketu..każda twarz jak zoombie zero emocji .po prostu plastikowość stroi i postaci aż razi po oczach..tym bardziej ze grałem w pesa i choć do tej gry można sie przyczepić w bardzo wielu sprawach to twarze są świetne obejrzyj te porównanie

YouTube - FIFA 10 vs PES 2010 Face Comparison ( Chelsea,Man Utd,Barcelona,Real Madrid )

ale wracając do tematu to chwała twórcom za to że zwrócili na to uwagę i wydali podobno kupe kasy na sprzęt i twarze mają być nawet aż tak dobre jak w Pro Evo..ale nic nie wiadomo..po screenach widać nie wiele ale faktycznie..graficznie gra nie zmiena sie prawie w ogóle ..ale hier z samą grafiką..koniecznie muszą poprawic twarze koszulki i ogólnie wygląd skóry trochę kibiców..dalej niech skupiają się tylko na gameplayu..FIFA ma być mocna bo David Router zrobił w 2007 r świetną grę i teraz ja tylko dopieszcza..ale polecam sprawdzic też Pro Evo bo zapowiada sie naprawdę nieźle..teraz oprócz deklaracji są filmiki które pozwalają pozytywnie patrzeć na grę.zrobi się tym bardziej ciekawie jak Fifa na pc faktycznie będzie taka jak na konsolach :)

4. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Korni zabawny jestes , jak uwazasz ,ze twarze w Pesie sa lepsze od Fify . FIFA ma idealne proporcje twarzy i lepsze kolory (tzw plastik) . Wole "plastik" niz . Wszyscy w PESIE maja identyczne proporcje , tylko szczegoly takie jak wlosy i umieszczenie oczow jest inne :/

Fifa 10 byla swietna , wiec po co to rozwalac . Teraz elektronicy zapinaja wszystko na ostatni guzik . Jak pamietam rok temu w tym czasie bylo dopiero 33 % gry , a teraz jest 50 % , bo maja mniej rzeczy do zrobienia . Mysle , ze poprawia tryb menadzerski , bo jest on zbyt nie realny . Tak samo sztywnosc w animacji cieszynek . Jesli na PC bedzie NG , od razu kupuje na Multi :D

5. GryzekPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Proszę Was tylko bez fanbojowskich zachowań . A co do Fify na pc . Jeśli będzie taka jak na konsolach ( nowej generacji oczywiście ) to już widzę wymagania sprzętowe ...

6. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gryzek..luz jestem fanem Pesa bo na tej grze sie wychowałem ale Fifa zrobiła taki postęp że gdy kupiłem xboxa musiałem w nią rać bo przede wszystkim jestem fanem piłki..
    nie wiem ile lat ma goździkowa ale jeżeli uważa ze twarze w Fife są lepsze to ja nie mam pytań..ja wiem że nie którzy znają pesa od serii 8 czy 9 ale troche szacunku dla serii..
    uwierz mi że każdy normalny fan FIFY powie "tak w pesie twarze są dużo lepsze"..bo są to fakt i nie ma co sie spierać.zresztą gdyby były takie idealne to dlaczeo sam twórca gry David Router mówił że musza je poprawić bo są daleko za pro evo??;)
    ale koniec tematu szanuje twoje zdanie
    co do Fify 11 to skoro jest temat to chciał bym się gryzek zapytać czy mógłbyś tu umieszczać nowe info,filmiki itd?:) ja też oczywiście bym tu nowe info mógł pisac..tak żeby ni było śmietnika i był jeden temat w którym każdy znajdzie wszystko o Fife..;)
    pozdro

7. Kamellot

Kamellot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czemu nikt nie wspomniał o tym że do Fify będzie można wreszcie importować własną muzykę oraz przyśpiewki kibiców? Ludzie! Przecież ja na to czekałem już tyle:D Wreszcie będę mógł wgrać wszystkie przyśpiewki kibiców z wszystkich moich ulubionych drużyn;) A co do Pro Passing - system ten ma na celu uzyskanie jak najbardziej realistycznych podaniach przez zawodników np. piłkarz z ogółem 50 nie dogra tak dokładnie jak będzie chciał mocniej niż zawodnik z ogółem 80. Podobno przy 80-90 ogółu ma być nawet spora różnica w podaniach. Mnie osobiście ten system trochę martwi ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Co do grafiki wg mnie mogli by poprawić grafikę ale tylko kosmetycznie. Same twarze zawodników są bardzo dobre, nie wiem czemu ludzie się czepiają ich. Na gry-online było już że Tryb Menadżerski na 100% poprawią. Tak więc nic jak czekać na nową FIFĘ 11;)

8. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Tylko czekać na tą grę i znów tłuc sezony Barcą.

9. Bosek45

Bosek45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łuków
    Gra będzie bardziej rzeczywista niż jej poprzednik

10. GryzekPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    korni93- pamiętam dni spędzone z PES 6 to było niepowtarzalne przeżycie .
    Jakby Konami chciało to by mogło jeszcze Fifę podgonić . A i zgadzam się z tobą co do kwestii uzupełniania tematu nowymi " niusami " . Tylko muszę je najpierw znaleźć .

11. GryzekPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
  12. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Ja już preorder na sklep.gram.pl zamówiłem :p

13. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To ja podam filmik pokazujący właśnie różnice między obrońcami a napastnikami w prowadzeniu piłki..pokazują też poprawę twarzy i 9 różnych postór piłkarzy (dotychczas były tylko 3)

YouTube - FIFA 11 - GAMEPLAY - Personality+ (HD)

cod o pro pasing..troche sie boje by gra nie straciła na grywalności

14. GryzekPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    A ja się tak zastanawiam czy ktoś gra w tryb Zostań Gwiazdą bo ja się tam nudzę :)

A i w tym filmiku - Fajny Rooney :) Jak Ghul jakiś

15. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Mnie twarze mało co interesują, jak chce sobie pooglądać piłkarzy to mam tv. Jakoś mało zmian ogólnie, więc aktualizacja składów w 10-tce i wystarczy. No chyba, że manager mode znacznie zmienią to się skuszę, bo praktycznie tylko w ten tryb gram.

16. GryzekPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    No nad Trybem Menadżerskim mogli by popracować .

17. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Fife powinno się ściągać co 3 lat ( 07 później 10 i tak dalej ) wtedy widać jakomś różnice co EA poprawiło przez 3 lata bo jeżeli co roku ściągasz Fife nie wiem jak wy nie widzę żadnych różnic poza zmianami składów ;)

18. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Wiesz, być może cię to zdziwi, ale niektórzy tutaj kupują gry. Ja kupiłem 10 i na 100% kupię też 11. Dla mnie ważne są nawet takie drobne różnice jak krótkie włosy Higuaina, zrypane cienie zasłaniające bramkę na Santiago Bernabeu przy słonecznej pogodzie, nowe korki i stroje, także kupię bankowo ;p

19. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Ja kupuje Fife 11 na 100% Gram w serię od 10 lat, Fifa to dla mnie pierwsza i podstawowa gra:)

20. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    już nei gadajcie że nie ma zmian..są i to spore ale patrzycie na grafike a tam faktycznie prawie zadnych :)
    tryb Menagerski jest słabszy niż w Pesie..tam czuć klimat masz szkółkę młodzieżową,ceny piłkarzy jest lepsza,LM,LE itd..ogólnei czućklimsat i rozgrywki ale nawet w pesie nie jest zbyt odpowiedni..nie wiem czemu mają problem ze zrobieniem porządnego trybu MS obie firmy..przecież wystarczy dodać właśnie opcje Edycji jak rozbudowa szkółki..kontraktowanie trenerów .w Fife moga zrobić LM tylko pod inną nazwą i nic im nie grozi..licencja LM to tylko oprawa a w FIfe nie ma ani oprawy ani klimatu pucharów i wgl bez półciowo ;d już nie wspomnę o takich podstawach jak manewry transferowe bo nie kumam jak może nie być opcji wymiany klubów z opcja dopłaty czy danie 2 zawodników za jednego itd itd..takie opcje to podstawy..nie którzy powiedzą że od takich rzeczy jest menager ale co w takiej fife robić w takim razie?grać całyc zas w towarzyskie czy w kiepskiego menagera?:) mam nadzieje że w końcu dostanę porządny tryb który wciągnie i da wiele możliwości manewru oraz edycji
    ps-ten "triler" co podałeś to żaden triler Fify tylko jakiś filmik promujący premier League także nie spinać się ;)

21. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Na Xboxie w dziesiątce w tryb menadżerski niezbyt długo pograłem, naprawdę nie ma LM? Z tego co pamiętam to w wersji PC LM i LE zawsze były (LM chyba pod nazwą Liga Europejska, zanim jeszcze zniesiono Puchar UEFA, natomiast LE jako Puchar EFA). Przynajmniej tak było w 08, bo tam najwięcej w menadżera się bawiłem.

Mi się w Fifie najbardziej nie podoba tryb "Zostań gwiazdą", natomiast w PESie był w porządku, bo zaczynaliśmy od byle jakiego klubiku a w miarę postępu kariery kończyliśmy na jakiejś europejskiej potędze. To czy wystąpimy w pierwszym składzie, rezerwie czy drużynie B, oraz to ile czasu graliśmy zależało nie od nas, tylko od trenera. A w Fifie i w "Zostań gwiazdą" i w trybie menadżerskim możemy od razu wybrać klub jaki nam się najbardziej podoba, jakbyśmy byli najlepszym trenerem świata i kluby miałyby usługiwać nam a nie my im... Kompletnie nierealistyczne. Liczę że wezmą się za to w 11.

Wczytywanie...

Poleć forum