1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loza6, Luty 4, 2011.

1. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli xbox 360 Elite w wersji Resident Evil :)

Jeszcze zanim konsola do mnie dotarła zamówiłem Fifę 11, jako iż jestem jej wielkim fanem:)
    Lecz jak za czołem grać to strasznie się zdziwiłem (ostatni raz gralem 09 na PC :p bez pada ;/) w cholerę dużo się pozmieniało..
    Mam angielską wersję, a z angielskiego orłem nie jestem, i chciał bym abyście wytłumaczyli mi co jak grać Live :) mam na miesiąc Golda, nawet nie wiem za co ale mam ;p

I jeszcze jedno, bym był potwornie wdzięczny gdybyście mi wytłumaczyli wszystkie kombinacje tzn, jak lobować, jak którymi guzikami dobrze piłkę obierać, strzał techniczny itp :) Będę potwornie wdzięczny, trików nie chcę, nauczę się sam.

I co trzeba zrobić jak tylko dostanie się xboxa w ręce ?:p zarejestrować się gdzieś czy cuś ?:)

z góry dziękuje i pozdrawiam!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Po 1 takich tematow jest mnostwo. W instrukcji bedziesz mial wypisane wszystkie podstawowe ruchy. w Internecie jest tez wiele poradnikow wystarczy chwile poszukac.

Co do grania Live, po wlaczeniu gry bedziesz mial/miales do wyboru kilka opcji, m.in. probny tydzien online, lub bedziesz mogl wpisac od razu kod do grania przez XBL.

*) Jesli nie chce ci sie szukac poradnika, to zdradze ci pewien myk :)
    Na www.gry-online.pl jest plebiscyt na najlepsza gre roku. Po zaglosowaniu [musisz byc zarejestrowany] dostaniesz darmowy, tygodniowy abonament a co za tym idzie bedziesz mial dostep do poradnikow. Wtedy wystarczy poszukac tego od FIFY, ostatnio nawet go przegladalem i dla poczatkujacych jest idealny. Teoria + praktyka w krotkich filmikach instruktazowych. Polecam :)

**) Nie ma za co :D

4. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie mam książeczki do niej, kasy nie miałem i kupiłem nową, ale jakąś tam wersje..

edit. Dziekuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum