1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez electroman, Grudzień 8, 2011.

1. electroman

electroman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich, a wiec mam problem z fifa 11 gdy gdy chce grac online to wyskakuje mi komunikat po angielsku(mieszkam w Angli) o tresci takiej " Your Gamer Profile does not have the correct permissions to access this feature" Dodam ze nie posiadam konta gold mam zwykle i czy wlasnie to jest spowodowane tym, dzieki i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gege669

gege669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak, jest to spowodowane tym ze nie masz konta gold, ktore musisz miec zeby grac przez neta na xboxie.

4. ///

/// Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kup zdrapkę xbl gold problem zniknie

5. electroman

electroman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: