1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 - 3 nowe gameplaye

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez szem0, Sierpień 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

jak dla mnie prezentuje się świetnie
    znów PES dostanie po ***** od EA Sports

źródło:znalezione przeze mnie

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bez szału. Ciężko cokolwiek powiedzieć innego patrząc jak gra jakiś totalny amator na najłatwiejszym poziomie trudności. Tylko fragment 3 filmiku gdzie obie strony są żywe coś pokazuje. A pokazuje nie wiele zmian. Gameplay taki sam, dalej nie ma fauli, silniku zderzeń nie zaobserwowałem.

5. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A dla mnie jako fana FIFY, bez rewelacji, tzn nic nowego, kompletnie nic sie nei zmieniło jak dla mnie, dalej ta sama biedna atmosfera meczu która nie przypomina mi prawdziwego widowiska

6. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    grałeś w nowego PeSa że wiesz że lipa będzie znow , moim zdaniem lipa to ta fifa bedzie bo ja nic innego nowego nie widzę , a nawet powiem że chyba spieprzyli sprawe bo piłka trzyma sie piłkarzy jak przyklejona , nie wiem jaki bedzie mieć sens wydanie 200 zł na tą samą gre .

nie jestem fanboyem pesa ale chyba w tym roku to w niego bede grać

7. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też sie zastanawiam nad Pesem, już rok temu miałem niezdecydowanie, lecz wgrywanie przyśpiewek w FIFIE (co bądz co bądz było bardzo niedopracowane) wciągneło mnie i zostałem przy kopance od EA Sports. W tym roku nawet niewiem czy ten element pozostał i czy został poprawiony (za ciche dzwięki.) W Pesie podoba mi sie budowa własnego stadionu z poziomu gry i większe możliwości edycji, piłkarzy drużyn itp. No zobaczymy jak to będzie ;)

8. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

ja właśnie przeanalizowałem trzeci gameplay i widzę gre która sie cofneła o 2 lata, piłkarze biegną z piłką jakby była przyklejona do nogi , jakby każdy był kozakiem jak messi i miał super drybling . Szok mnie ogarnął , kaszana

9. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czekałem na jakiś gameplay tej nowej Fify, i z przykrością muszę stwierdzić, że niewiele się zmieniło względem poprzedniczki, więc wolę kupić 11-stkę za cztery dyszki, niż 12-stkę za stówę.

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie widać tych rewolucji o których pisano, po prostu kosmetyczne zmiany w grafice (murawa, cienie) to chyba wszystko. No i ładne menu. Póki co, zostane przy 11-tce.

11. Arethon

Arethon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bochnia
    Każdy teraz pisze że kaszana a jeszcze nie grali gempley nigdy nie oddaje gry jaka jest a Ci co grali na tych gempleyach to sami amatorzy są więc nie ma co podziwiać a jak wyjdzie demo gry to wszyscy będą się zachwycać taka będzie prawda ......

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No w sumie racja, pozostaje poczekać na to demko. Oby ten brak zmian okazał się tylko iluzją amatorstwa Panów którzy grali i to nagrywali

13. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Jakbym oglądał FIFĘ 11. Nadal ta gra jest fatalna, arena wygląda identycznie i jest całkowicie skopana, SI graczy wciąż poraża... Co oni właściwie robili przez ten rok? Ten gameplay utwierdził mnie w przekonaniu, że FIFĘ trzeba kupować co 5-6 lat, bo dopiero wtedy da się w tej grze zauważyć jakiś progres i ciekawe rozwiązania. Ostatnia FIFA w którą grałem godzinami i nie mogłem się od niej oderwać to była 05. I jedyna różnica jaką mogłem zauważyć i zaliczyć twórcom na plus pojawiła się dopiero w 'jedenastce'. Co to świadczy o serii to szkoda nawet komentować...

14. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Według mnie jest dość spora zmiana w animacji zawodników. Podczas biegu wyglądają jakby... o wiele więcej ważyli. Z tych filmików mam wrażenie, że murawa już nie jest tylko tapetą, lecz jest w 3D.

15. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze

Teraz sobie usiądź przed telewizorem i zobacz mecz na Polsacie ;) tam masz prawdziwe piłkarskie widowisko :)

Fifa to gra ;) a nie rzeczywistość ;)

16. ratajczak1503

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Jeżeli według Ciebie od FIFY 2005, aż do 2010 nie było zmian to tylko pogratulować. No chyba, że grałeś w poprzednie części na XBOX, lub PS2. Od FIFY 08 zmiany są mocno widoczne(dla fana oczywiście, bo dla zwykłych 'niedzielnych graczy' w FIFE, to nadal to samo) FIFA jest jedyną serią gier, w które gram od premiery do premiery, więc nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że nic się nie zmienia, a zwłaszcza tych, dla których FIFA od 6 lat stoi w miejscu.

17. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Znowu piłkarze się ślizgają zamiast biegać
    Znowu grafika jest bajkowa i brzydka
    Znowu nie ma atmosfery meczu
    Znowu jest kaszana jak co roku od 2004 roku...

pes wygra po raz kolejny mimo tego ze też ma swoje błędy...

18. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Szczerze mówiąc, trochę rozczarowały mnie te gameplay'e. Bardzo się cieszę, że ulepszyli animacje piłkarzy, ale nie zrobili chyba nic poza tym. :( Specjalnie sprzedałem jedenastkę, aby kupić dwunastkę, najwyraźniej był to głupi pomysł. :( W sumie nie wiem czego oczekiwałem od twórców, ale nie widzę zbytniego postępu względem jedenastki, co zdecydowanie rozczarowuje...

19. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Nie masz racji, ale masz prawo do własnej opinii i muszę to uszanować. Jedyne co zmieniało się w FIFIE na przestrzeni lat to składy, czasem robiono małe tweaki w animacjach zawodników i to praktycznie wszystko. Od 05 do bodajże 09 (poraw mnie jeśli się mylę) poza twarzami znanych i dobrych zawodników (Ronaldo'y, Messi'e i inni) były może 3 czy 4 twarze dla reszty zawodników. Raptem pół świata miało identyczne twarze, dziwne trochę, nie? Raz na dwa czy trzy lata dodawali nowe usprawnienie, typu przywilej korzyści i to WSZYSTKO. FIFA to tasiemiec, który powinien zginąć dawno temu, a utrzymuje się przy życiu tylko i wyłącznie dzięki corocznym zapewnieniom twórców, że następna część będzie rewolucyjna oraz naiwności potencjalnych nabywców, bo równie dobrze mogliby kupić FIFĘ 07/08/09/10 zamiast 11stki czy 12stki. Wiem, że na pewno tej odświeżonej, starej FIFY nie kupię, pewnie pożyczę ją od kumpla który kupi ją parę miesięcy po premierze za śmieszne pieniądze, by przekonać się po raz kolejny, że miałem rację.
    Niemniej jednak, życzę udanego zakupu i wielu godzin zabawy. (;

20. ratajczak1503

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Z tymi twarzami się zgodzę. Jest może ~100-150 zawodników podobnych do siebie, a reszta to losowe generowane twarze(zgadza się tylko kolor skóry i włosów) Moim zdaniem dodanie w 'dziesiątce' dryblingu w 360stopniach jest sporą ewolucją w serii. Z FIFĄ jest jak z serią Assassin's Creed. Z każdą kolejną częścią zamiast dostawać pełnoprawny produkt dostajemy ogromny update(bo tak naprawdę te gry są prawie doskonałe, a rewolucja w serii nie koniecznie wyszła by im na dobre), który polepsza grafikę, dodaje nowe animajce i wiele innych smaczków, ale dla fana, to wystarczy ;)

21. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po obejrzeniu filmików jestem zawiedziony.Praktycznie nic nie zmienili,arena taka sama,troszkę grafika może lepsza i to wszystko.Muszę przemysleć czy kupować najnowszą wersję FIFY

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum