1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jatu, Styczeń 13, 2012.

1. Jatu

Jatu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak wiadomo wadą XBOX-a jest brak twardego dysku. I tak ostatnio kupiłem sobie FIFĘ 12. Gdy po raz pierwszy odpaliłem grę poproszono mnie o aktualizację. Ma ona zająć aż 190(!) MB co oznacza konieczność usunięcia z karty pamięci większości osiągnięć, a i tak wtedy pozostanie bardzo mało miejsca. Co zrobić, aby cieszyć się FIFĄ 12 i wszystkimi swoimi osiągnięciami? Dodam tylko, że mam XBOX-a Arcade ze śmiesznie małą kartą pamięci 256 MB. I jeśli planujecie mi doradzić kupienie dysku to dopiszcie ile kosztuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlodzik13

mlodzik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Trójmiasto
    Najmniejszy dysk 20GB
    XBOX 360 DYSK BCM !!!!!! 20GB (2045357585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    za 2godziny koniec aukcji
    a jeśli chcesz kup teraz to jest jeszcze 77zł
    A NASTĘPNYM RAZEM ZOBACZ STRONKĘ Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...

Poleć forum