1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 aktualizcja niemozliwa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Grychtoł, Październik 4, 2011.

1. Marcin Grychtoł

Marcin Grychtoł Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie mam przerobionego xboxa dokladnie w maju byl przerabiany w serwisie, sciagnalem dzis fife 12 i wyskakuje ze mam zrobic aktualizacje gdy daje zeby zrobił instaluje sie i w polowie wyskakuje ze nie moze odczytac z plyty i jakis kod? co to oznacza czy da sie sciagnac jakos ta aktualizacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JEzu ludzie czytajcie trochę. NA jednej stronie 2 takie same tematy. Usunęło Ci przeróbke ponowne wgranie przerobionego firmware.

4. minibigii

minibigii Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rawicz
    Najpierw wyciągnij DVD key z napędu potem wgraj OFW potem za aktualizuj DASHBOARD i następnie wgraj IXTREME 2.0 LT.

Wczytywanie...

Poleć forum