1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 bez licencji T-Mobile Ekstraklasy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Wrzesień 7, 2011.

1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Zamiast Lechem zagramy drużyną "L.Poznań", zamiast Legii jest "L.Warszawa". O herbach i koszulkach możemy zapomnieć. Dlaczego po 5 latach Ekstraklasy w Fifie nastąpił krach?

Pierwszy niepokojący sygnał pojawił się wraz z ogłoszeniem listy lig, które znajdą się w FIFA 12. Obok angielskiej Barclays Premier League czy niemieckiej Bundesligi pojawiła się nie Ekstraklasa, lecz twór nazwany po prostu "Polska Liga".

Jak się okazuje, to nie pomyłka ani niedopatrzenie. W FIFA 12 nie będzie Ekstraklasy, T-Mobile Ekstraklasy czy jakbyście sobie nazwali najwyższy szczebel polskiej piłki ligowej. Co za tym idzie, nie będzie nazw klubów, herbów i oryginalnych koszulek. A my się martwiliśmy, że zabraknie reklam firm bukmacherskich...

Nie zabraknie na szczęście zawodników występujących w naszych klubach, bo ich wizerunki obejmuje inna licencja (FIFPro).

Oficjalna Ekstraklasa była mocnym punktem serii FIFA począwszy od edycji 06. Choć zazwyczaj brakowało w niej kilku polskich drużyn, które akurat nie miały życzenia by pojawić się w grze, możliwość zagrania rodzimymi zespołami stanowiła dodatkową zachętę do zmierzenia się ze znajomymi. Dlaczego zatem w tym roku będzie inaczej?

"Mimo naszych najszczerszych chęci nie byliśmy w stanie przekonać Ekstraklasy do prolongowania umowy" - przyznaje z żalem Tomasz Jarzębowski z EA Polska.

Z Ekstraklasą było w tym roku sporo zamieszania - bardzo długo nie było wiadomo, które stacje będą transmitowały mecze, sponsor tytularny również pojawił się późno. Dokładając do tego wszystkie absurdy i idiotyzmy, których w polskim futbolu pojawiło się w ostatnich miesiącach aż za dużo, niechęć do promowania ligi w jednej z najpopularniejszych gier i jeszcze solidny przelew z tego tytułu nie dziwi ani trochę.

Jak się dowiedzieliśmy, nie ma możliwości, by nawet po ewentualnym dogadaniu się obu stron, Ekstraklasa trafiła do gry w formie późniejszego update'u.

Cała nadzieja w graczach i przygotowywanych patchach, na które w wersji pecetowej będzie w tym roku duże wzięcie. Kto wie, może Gamezilla znów znajdzie się na bandach reklamowych wokół boiska...

źródło: •• FIFA 12 bez licencji T-Mobile Ekstraklasy

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
  4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    sral pies ta polska lige , kto wgl nimi gra ? haha :D

a po drugie jak maja byc takie dziwne nazwy to niech lepiej wgl nie bedzie tej polskiej ligi , to tylko psuje efekt a nie chce zeby z fify stal sie PES i jakies nazwy druzyn i zawodnikow z kosmosu

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    W Fifie 10 grałem menadżera zespołem ze swojego miasta, trochę lipa bo zawsze to był jakiś smaczek jak grało się ze znajomymi.

6. KamiLLLLCR7

KamiLLLLCR7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobrze że nie gram ligą polską tylko ligami Hiszpańskimi , Angielskimi i Włoskimi :D

7. Bedziastik

Bedziastik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podziekuje za fife w takim razie. nie wazne ze polskie druzyny byly slabe. jesli fifa traci licencje to nie bedzie w stanie niczym dorownac pesowi.takie moje zdanie

8. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
    no to świetnie zamiast dodać jeszcze 1 ligę Polską to oni nam zabierają ekstraklase zamiast iść do przodu to się cofamy żal i tyle :(

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zrobi się moda i po sprawie...

10. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Miałem kupić Fife na boxa no ale niestety, trzeba będzie ją ...... (na pewno nie kupić) na PC i ściągnąć Patche, bardzo lubię grać polskimi piłkarzami, a gdy teraz nie będą o licencjonowane stroje, herby i wgl to nie ma po co kupować ;/

11. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    EA nie było stać, żeby zapłacić T-mobile? Największe rozczarowanie dla mnie w ostatnim czasie, nawet odwołanie BF3 bym przeżył, ale nie to. Będzie trzeba nad powrotem do PESa pomyśleć...

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    i to wlasnie macie za kupowanie oryginalow, totalne olewanie i gra L Poznaniem

13. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    co to ma wspólnego z kupowaniem oryginałów a piraceniem ??
    nie widzę żadnej spójności

14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    mi to tam lotto i tak nigdy nie grałem polska ligą :)

15. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja też nigdy nie grałem polskimi klubami, ale w sumie nie fajnie zrobili... Bardzo niefajnie.

16. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ktoś za dużo w łape chciał wziąć w PZPN i się nie zgodzili :)

17. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pewnie to że gra rozchodzi się jak ciepłe bułeczki a producenci nie dość że co roku serwują odgrzewanego kotleta to jeszcze skąpią kasy na licencje. Możecie sobie wmawiać ale ja i tak wiem że zmiany w fifie 2012 mogli równie dobrze wprowadzić za pomocą DLC. Problem w tym że wtedy by tyle nie zarobili. Na mnie na szczęście nie zarobią - F11 mi starczy - tyle w tym temacie.

18. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    HAHA teraz fifka to juz calkiem upadnie, i tak byla słaba i nawet pesowi do pięt nie dorastała, a teraz to już w ogóle...

19. wordbatata

wordbatata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Wierzysz bardzo w to co napisałeś? ;)

Co do ligi wiem ze jest słaba nasza kochana liga ,ale to zawsze nasza liga której nie raz swoim ukochanym klubem grałem po świecie.Nie wiemy co spowodowało dokładnie ze jej zabrakło w nowej odsłonie Fify.Prawda jest taka spece od ekstraklasy powinni z pocałowaniem reki oddać nawet za darmo prawa do umieszczenia w grze.To naprawdę ogromna reklama i może dzięki temu ktoś grając w fife drużyną z ligi polskiej.Wybrał się na stadion kupił kilka gadżetów.Oglądnął transmisje w C+( co dało radochę np.stacji tv a Ekstraklasie pozwoliło wynegocjować ciekawa sumkę za prawa.Kazdy czynnik jest ważny ...

Teraz już wiem jedno na 99 % kupuje wer ang.A dlaczego właśnie teraz mowie tak ?(Pomijam okrojoną wersje polską) Ponieważ wiadomo polscy komentatorzy pozostawiają wiele do życzenia ale zawsze jakoś lepiej wychodziło im komentowanie polskich drużyn.A teraz co powiedzą "Drużyna W Kraków.Dno...

20. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szkoda pl klubów
    nieraz lubiałem sobie pograć naszymi pl klubami

21. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ke? Utrata jednej ligi to wg. Ciebie zniżenie się do poziomu PESa?

Ale to nie ma się co dziwić. Skoro włodzarze tak kręcą etc to nie dziwie się EA że postawili na pewniaków i nie chcą uganiać się za innymi. W końcu do EA daje pieniądze, a nasi ich nie chcą... Najwidoczniej są zbyt bogaci...

Może nie tyle co nie stać co okazało się to nie opłacalne... Teraz może będę wymyślał ale taki przykład podam. Skoro za ligi angielskie włodarze krzyczą sobie 1mln, a za samą ekstraklase T-mobile chce 900tys to chyba jest coś nie halo...

omfg... Na całym świecie PES nieźle obrywa, a tu się znalazł majster który wie najlepiej :D Faktycznie, ewenement...

Wczytywanie...

Poleć forum