1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 błąd E68

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kowaalo, Listopad 6, 2011.

1. kowaalo

kowaalo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem pożyczyłem od kumpla konsole. Ściągnąłem FIFE 12 po czym ją nagrałem:), przy odpalaniu gry wyskoczył mi komunikat czy chcę zaktualizować konsole, ja nie wiedząc czym to grozi kliknąłem na TAK ( być moze mój wielki błąd, bo to nie moja konsola) w połowie aktualizacji wyskoczyło mo okno "nie mozna odczytać aktualizacji z płyty, włóż ponownie płyte aby dokończyć aktualizację". Moje pytanie brzmi co mam teraz zrobić. Cały czas mi sie wyświetla ten komunikat, nie moge uruchomić zadnej gry. Jak wyjme dysk to świeci się jedna czerwona dioda w dolnym prawym rogu, jak włoze dysk to chce nadal aktualizacje. jak mam temu zarazdzić?. Da się jakoś dokonczyc aktuazlizacje z pendriva, czy musze do serwisu oddać( nie widzi mi się to) jeżeli da rade bez serwisu to prosze o pomoc, jak to zrobić, jaka aktuazlizacja itp. Dzięki wielkie za odpowiedz .

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    usunęło ci przeróbke;] i musisz to ją odnowa zrobić. czyli przeróbka plus najlepiej lt20 plus dash

Wczytywanie...

Poleć forum