1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 Demo Pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mathes0015, Wrzesień 15, 2011.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam pobrałem z internetu na swojego Pendrive Fifę 12 demo. Gdy wkładam go do konsoli konsola nie widzi gry. Mam parę pytań z czym to może być związane. ;) Gdy pobrałem grę wszystkie pliki były w folderze "FIFA12 Demo [Xbox360]" < Gdy wsadziłem Pendrive do konsoli tak jak wyżej konsola nie widziała gry. Następnie wszedłem w folder "FIFA12 Demo [Xbox360]" wyciąłem zawartość o nazwie, która tam była "Content" i dalej to samo potem robiłem kolejno z folderami: "0000000000000000" następnie "45418974" i "00080000" aż doszedłem do pliku, który już nie był folderem o nazwie "97275E416FABD9A03A49DAAF9BF9337DD409FD9145" Fifa dalej nie była widoczna dla konsoli. Mam też obawę czy przyczyną tego, że konsola tego nie odczytuje jest flash konsoli tylko do LT+? Czy może jakoś źle rozpakowuję czy jak kto woli > wycinam te foldery ? Jeśli można to proszę :D pisemny TUTORIAL jak zrobić aby ściągnięta fifa 12 demo zadziałała z Pendriva :) Pozdrawiam i z góry dziękuję!

PS: Na pendrivie jest tylko ta fifa, nie ma żadnych innych plików!

Edit: ^ ^ Chyba sam znalazłem poradę : http://www.konsola.pl/forum/index.php?showtopic=30895 Potrzebuję pewien program ^ ^

Wczytywanie...

Poleć forum