1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 - duży problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zidabliuej, Październik 15, 2011.

1. zidabliuej

zidabliuej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wlkp
    Witam. Piszę w tym dziale bo niestety czas nie pozwala na częste udzielanie się na forum, a problem jest dość poważny i liczę na Waszą pomoc. Nie znalazłem w sieci żadnego tematu opisującego podobny do mojego problem, jeżeli był już na forum podobny temat, to z góry przepraszam, nic w ten deseń nie znalazłem.

Ale przejdźmy do rzeczy. Otóż grałem sobie przedwczoraj w FIFA 12, dokładnie w Ultimate Team. Przy próbie znalezienia przeciwnika online gra zawiesiła się razem z całą konsolą - zamroziło ekran, wyłączyło muzykę - zero reakcji konsoli na przyciski na padzie, totalna zawieszka. Było już późno, więc wyłączyłem konsolę i poszedłem spać. Wczoraj grałem normalnie w inne gry, nie było problemu, wszystko działało. Dzisiaj odpalam Fifkę, chcę zagrać mecz sieciowy, znajduje przeciwnika, włącza się rozgrzewka na arenie i to samo... Zamrożony obraz, muzyka się wyłącza - zero reakcji na przyciski na padzie(nie można nawet wyjść do dasha) Problem pojawia się przy obojętnie jakim trybie gry, czy to mecz po sieci czy mecz towarzyski z kumplem na dwa pady.

Z rzeczy które zrobiłem to odinstalowanie gry z konsoli i ponowna instalacja(gry w które gram dużo instaluję na dysku), wyczyściłem też pamięć podręczną w opcjach konsoli. Odłączyłem konsolę od prądu na kilka minut. Cały czas jest to samo, wybieram drużyny, ładuje arenę i w momencie w którym arena ma się zamienić już na stadion zawiesza całą konsolę.

Jeżeli chodzi o istotne informacje - Konsola Xbox Slim 250GB (190GB wolnego miejsca na dysku), konsola nie przerobiona z wykupionym kontem LIVE(do grudnia tego roku), z tego co kojarzę to jest jeszcze na gwarancji Microsoftu. Gra FIFA 12 oryginalna(mam ją od premiery czyli 15 dni), płytka w stanie idealnym(jak chodzi o płyty to można powiedzieć, że dbam o nie przesadnie, żadnych rys, płyta leży albo w napędzie albo w pudełku) Wersja Dasha konsoli najnowsza z możliwych.

Dodam, że na innym Xboxie(sprawdzane na konsoli kumpla) gra działa bez zarzutu, wszytko się ładuje i nic się nie zawiesza, normalnie idzie zagrać meczyk.

Jakieś pomysły, co może być przyczyną? Inne gry działają bez zarzutu, sama FIFA działa również bez zarzutu na innej konsoli.
    Liczę na Waszą pomoc.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolego może uszkodził się SAVE podczas zawieszenia o dlatego tak się dzieje. Usuń SAVE i zobacz wtedy czy będzie działać. Przy okazji dodaj mnie do znajomych na iksie :).

4. zidabliuej

zidabliuej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wlkp
    Wielkie dzięki ;) Tak jak pisałeś, odpowiedzialny za całe zamieszanie był plik zapisu ustawień. Usunąłem wszystko co związane z Fifą(zostawiłem tylko paszport do gry po sieci) Gra włączyła się tak jakby była odpalana pierwszy raz na tej konsoli.
    Wszystko pyka aż miło, wieczorny turniej uratowany :]
    A co najważniejsze, nie usunęło postępu gry w sieci i punktów doświadczenie, wszystko pobrał sobie na nowo z profilu EA
    Jeszcze raz dzięki i pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum