1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 faktycznie będzie rewolucją w serii?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Tak przynajmniej twierdzi redaktor CD Action, który widział już grę w akcji. Zupełnie nowy silnik fizyczny zmienia rozgrywkę w zasadniczy sposób. Pozostaje jeszcze pytanie, w którą stronę pójdzie w tym roku wersja na PC...

W obszernym raporcie FIFA 12 w CD Action możemy przeczytać przede wszystkim o nowym silniku fizycznym. Dzięki niemu kolizje zawodników będą znacznie bardziej realistyczne, ale co ważniejsze - odpowiednio będzie na nie reagować ciało zawodnika. Piłkarz przewracając się na rękę może ją złamać, ostra kolizja może zaowocować kontuzją kolana, na którym w następnym meczu zobaczymy elastyczny bandaż. Istotne będzie zmęczenie - po szybkim sprincie zawodnik nie od razu będzie gotowy do kolejnego rajdu.

Zupełnie inna będzie gra w obronie. Zapomnijcie o ciągłym trzymaniu przycisku asekuracji w obronie - tym razem liczy się wyczucie i timing. Gra w defensywie ma być znacznie atrakcyjniejsza, ale i trudniejsza, bo drużynie atakującej będzie trudniej odebrać piłkę. Co akurat może się grze odbić czkawką, gdy drużyna prowadząc 1:0 będzie sobie do końca meczu podawać piłkę na własnej połowie...

Nie wiadomo co z wersją pecetową - na informacje na ten temat musimy jeszcze poczekać. Cały tekst przeczytacie w nowym numerze CD Action.

Źródło : •• FIFA 12 faktycznie będzie rewolucją w serii?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Heroik

Heroik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już na nią czekam z niecierpliwością, jak zawsze na kolejne części FIFY ;DD. Bardzo mi się podoba to, że będą złamania itd. itp. I tak na początku pewnie będę kaleczył grą w obronie :D Na pewno kupię !:D

4. Woomeer

Woomeer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrołęka
    Ja jestem wielkim fanem całej seri "FIFA" i czekam czekam może wyjść im kawał dobrej gierki.

5. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fifa nie ma konkurencji :):):) Pozostaje tylko czekać na nowe cacuszko:p:p

6. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Nooo..! Już się nie mogę doczekac ! Mam nadzieje że ta nowa Fifa będzie fajna ;D Czekam z niecierpliwością ;DDD

7. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie będzie rewolucji. Będzie albo trochę lepiej albo dużo gorzej biz teraz jest.

8. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    polecam tekst z Cd-Action , naprawde duzo ciekawego pisza o nowej fifce :)
    Ja pre-orderuje na 100%

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    co roku ma byc wieeeelka rewolucja, a jest tylko troche udoskonalenia, smiesza mnie te zapowiedzi co roku jest to samo, nie mowie ze gra jest zla bo jest swietna ale zawsze ma byc rewolucja a sa delikatne zmiany idace w dobrym kierunku

10. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Ja *******ę, to będzie *********!

Przepraszam za wulgaryzmy, ale tak się cieszę, że masakra. :D

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ahh, jeśli to prawda, to PESa praktycznie już nie ma :) Czekam z niecierpliwością!

12. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Ojj..nie przesadzajcie już między Fifa 10 a Fifa 11 jest duuużaa różnica ! Ja zobaczyłem ją dopiero któregoś razu..grając sobie w fife 11 pomyślałem że zagram w 10,odpalam mecz i widze tam tragedie..czułem się jakbym grał w fife 07 . Tą różnice widac dopiero gdy przejdziemy z czegoś nowszego na to starsze. Spróbujcie tego myśle że wtedy mnie zrozumiecie ;)

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    akurat gram regularnie w obie i nie widze duzych roznic, w 11 wyroznia sie jedynie personality+ i wieksza trudnosc lobow, no i zdecydowanie gorsza kariera niz w 10, dlatego gram w obie

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ta rewolucja tak piszą przy każdej nowej części.
    Poprostu chwyt reklamowy i debile w to wierzą.

15. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Nie wiem jak Ty grasz w fife, ale ja gram sporo. Widze spora roznice w gameplayu miedzy 9 a 10, pozniej miedzy 10 a 11. Jest coraz trudniej, juz nie ma ping-ponga z kazdego miejsca. Proste, ze nie zrobia wszystkiego odrazu,bo co robiliby potem? Fifa z roku na rok jest warta kupna. Mam rozegranych prawie 400 spotkan w samym ultimate team, gra wymaga myslenia, odpowiedniej taktyki na konkretne ustawienie, zawodnikow sciagasz takich jakich styl Ci odpowiada a nie tylko staty... Ja stawiam na szybkosc i mam np Lennona, Arshavina, Agbonlahora, Torresa. W srodu Schweins~~ z Essienem i obrona to duze chłopy. Jak ktos wychodzi "na raz" z obrony i daje sie kiwac to trzeba grac inaczej, natomiast jak ktos ma wieksza ilosc obroncow to jeszcze inaczej. Ktos ma szybkich obroncow na skrzydle to szukasz innego rozwiazania. Dzeko jak masz w atatku to grasz calkiem inaczej niz jakbys mial Aguero.Grac z komputerem mozna i wygrywac bez problemu. Natomiast grajac z doswiadczonym graczem on-line, dopiero wtedy widac ile trzeba sie uczyc z roku na rok. Fifa zmienia sie mocno z roku na rok, wiadomo moglaby bardziej, jednak z poziomu rozwoju gry jestem zawodolony. Zmiany tegoroczne naprawde beda spore!! Calkiem nowy silnik fizyczny zrobi robote :)

16. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jak 90% ludzi grajacych online. messi i sprintttttttttt :pP

czekam na nową fife, bo jak kolega wyżej napisał, zmiany są z roku na rok, ale trzeba zagrać więcej niż jeden mecz real-barcelona by o tym móc rozmawiać.

17. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    na pewno bedzie dobra gra
    ale dla mnie fifa jak fifa

Wczytywanie...
Status Tematu: