1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 - FORZA4 (język polski w wersji zagranicznej?)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez V.V, Wrzesień 17, 2011.

1. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Witam. Mam dwa pytania dotyczące tych dwóch tytułów.

Jak to jest w końcu z tą FIFA12 i wersją nieocenzurowaną i ocenzurowaną. ? Czy można dostać Polską wersję (komentarz+napisy) w wersji nieocenzurowanej (reklamy firm bukmacherskich na koszulkach?) Czy tylko w wersji 'angielskie' można dostać tą nieocenzurowaną.?

FORZA4 - jeżeli kupię za granicą będzie w niej język polski?. Orientuje się ktoś może? Bo wiem, że z FORZĄ3 tak było.

I jeszcze dodatkowe pytanie czy słyszał może ktoś o wersji polskiej gry Dark Souls? Z tego co czytałem to w Polsce Cenega to wydaje, a wiem że zajmowała się spolszczeniami.? :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co do Fify 12 kupisz wersję PL ocenzurowaną zapewne.

Co do Forzy 4, to musisz po prostu przed zakupem zerknąć na dodane języki w grze w danym kraju. Proste...

4. rafcio.b@op.pl

rafcio.b@op.pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak FIFA 12 będzie ocenzurowana w związku z ustawą hazardową. Firmy hazardowe nie mogą się w Polsce w żaden sposób reklamować. Gdy wyjdzie się na ulicę w koszulce np. Reaulu robi się to na własną odpowiedzialność:(

Wczytywanie...

Poleć forum