Fifa 12 i lt 1.91

procontrol2

Świeżak
Świeżak
Wiatm chodzi mi dead island oraz deus ex ale przy fifie 12 wola o aktualizacje pytanie czy puscic czy przerobic do 1.92 . Jesli koniecznie przerobic to jak to zrobic ?
 

piko37

Użytkownik
Użytkownik
jaka masz wersje dasha i jaka to konsola?
 

procontrol2

Świeżak
Świeżak
Dasha nie wiem jakiego mam( nie wiem gdzie to sprawdzic ) ale ostantio aktualizacja pod kinecta mi sie robilo z gry kinect adventures i wszyskto hulało a konsola to arcade na jasperze
 

piko37

Użytkownik
Użytkownik
To robiąc teraz aktualizację wywali prawdopodobnie wywali Ci przeróbkę z napędu. Piszę prawdopodobnie bo niewiem jaki masz dash.

Ustawienia Systemu--->Ustawienia Konsoli--->Dane systemowe(najedź na to i pokaże Ci sie interfejs główny 2.0.....)
 

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Dołączę się do wątku.

Mam fata z LT+ 1.1 i chciałbym tą fifę obadać - z tego co czytałem potrzeba 1.91 (ew. 1.92) i nie wiem, czy jest sens aktualizować napęd teraz.
Czy może szykuje się w niedługim czasie jakaś poważniejsza aktualizacja, na którą warto poczekać (żebym w krótkim czasie nie musiał ponownie wydawać 30 pln :p)
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiadomo kiedy (w najbliższym czasie?) wyjdzie LT 2.0 więc wydanie ponownie kasy, nie ominie Cię.
Chyba 30 zł to nie tak wiele, jak cena jednej gry to 170-200?
 

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiadomo kiedy (w najbliższym czasie?) wyjdzie LT 2.0 więc wydanie ponownie kasy, nie ominie Cię.
Chyba 30 zł to nie tak wiele, jak cena jednej gry to 170-200?
Pewnie, że nie tak wiele. Ale skoro jak na razie zależałoby mi tylko na tej fifie, a w perspektywie byłoby wypuszczenie firmware LT 2.0 w "najbliższym czasie" to mógłbym poczekać :)
 

procontrol2

Świeżak
Świeżak
Piko37 moj Dash wyglada tak 2,0,13146,0
 

fossik92

Użytkownik
Użytkownik
Piko37 moj Dash wyglada tak 2,0,13146,0
tez mam tego dasha tylko LT 1.9 i moje pytanie brzmi czy bede musial akualizowac do 2.0.13599.0. aby zagrac w fife 12, jesli tak to czy z mojego dasha do tego 2.0.13599.0. czy usunie mi przerobke ?
 

procontrol2

Świeżak
Świeżak
doczytalem ze chodzi i aktualizowac na kazdym powyzej 1.9 ale czy to prawda , nie mam pojecia sam sie waham czy puscic aktualizacje
 

KunKwatPL

Banned
Kurde a może ktoś odpowie na pytanie osoby która założyła temat bo jeszcze takiej odpowiedzi nie widziałem.
Konkrety jakieś a nie *******icie i każdy sobie dopisuje własne problemy. Kolega procontrol2 pytał czy będzie mógł normalnie grać w fife na przeróbce LT+ 1.1 i dashu 2.0.13146.0. Szybka i konkretna odpowiedź będzie chodzićczy wymaga aktualizacji która usunie przeróbke.


PS: Czemu moderatorzy nic z tym nie robią :(
 

theragorn

Użytkownik
Użytkownik
Fifa 12 wymaga aktualizacji do 2.0.13599.0 (aktualizacja ta usuwa przeróbkę, chyba że ma się lt 1.92 )
 

SyKu

Banned
Użytkownik
Nie lepiej się wstrzymać te parę dni? Jak widać na stronie C4eva już prawie prawie LT+ 2.0 jest gotowe do wypuszczenia. :)

[2011-09-28 01:25PM UTC] <c4eva> liteon phat 2.0 complete, booting gow3 backup fine
[2011-09-27 10:17PM UTC] <c4eva> Benq LT 2.0 complete, working on Liteon Phat
 

TigraTeam

Banned
Nie lepiej się wstrzymać te parę dni? Jak widać na stronie C4eva już prawie prawie LT+ 2.0 jest gotowe do wypuszczenia. :)

[2011-09-28 01:25PM UTC] <c4eva> liteon phat 2.0 complete, booting gow3 backup fine
[2011-09-27 10:17PM UTC] <c4eva> Benq LT 2.0 complete, working on Liteon Phat
Pewnie ze tak
 

ethann

Świeżak
Świeżak
Ja nie dość, że mam LT 1.92 i najnowszy dash 2.013599.0 (nowy Deus Ex działa bez problemu) to i tak przy próbie uruchomienia Fifa 2012 dostaję komunikat, że gra wymaga aktualizacji konsoli. Nawet, gdy próbuję kontynuować aktualizację, to wyskakuje błąd, że płyta jest nie do odczytania... Ktoś się spotkał z takim problemem ? Mam nadzieję, że nowy LT pomoże.
 

TigraTeam

Banned
Ja nie dość, że mam LT 1.92 i najnowszy dash 2.013599.0 (nowy Deus Ex działa bez problemu) to i tak przy próbie uruchomienia Fifa 2012 dostaję komunikat, że gra wymaga aktualizacji konsoli. Nawet, gdy próbuję kontynuować aktualizację, to wyskakuje błąd, że płyta jest nie do odczytania... Ktoś się spotkał z takim problemem ? Mam nadzieję, że nowy LT pomoże.
Jestes pewien ze masz 599 ??
 

ethann

Świeżak
Świeżak
Jeżeli ustawienia systemu w menu konsoli nie kłamią, to mam 2.013599.0.
 

TigraTeam

Banned
Albo faktycznie cos z plyta nie tak zle nagrana dzziwna sprawa
 

procontrol2

Świeżak
Świeżak
Ja sie juz dowiedzialem i napisze moze komus pomoze zrobiłem aktualizacje i na 1.91 chodzi dalej z tego co wiem ponizej 1,91 kasuje przerobki

FIFA aktualizuje dasha do 2.0.13599.0
 

Do góry Bottom