Fifa 12, instalowanie dasha i E66.

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie otoz nagralem fife 12 i kiedy wkladam do napedu i ona próbuje zrobic aktualizacje to wyskakuje e66. Probowalem zrobic aktualizacje z pendrive'a lecz jest to samo. Ktos wie o co chodzi ?
 

TigraTeam

Banned
A naped masz taki jak byl fabrycznie??
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
Napisz coś więcej. Jakiego masz Flasha jaki dashboard itp
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Naped taki jaki byl. Dash 12xxx, nie wiem dokladnie teraz nie mam jak sprawdzic. iextreme 1.51 prawdopodobnie. Naped to hitachi
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
LT 1.91 i dash 13XXXX
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
problem jest z tym, ze ja nie moge zaktualizowac do tego 13xxx, tak samo jest z wczesniejszym dashboardem 13146, ja mam 12656.
 

W13siek

Użytkownik
Użytkownik
Ja na Twoim miejscu zrobił bym tak: Wgrał OFW, później z pena aktualizacje 13XXX a po aktualizacji LT+1.91. Tylko pytanie czy masz taką możliwość?
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
tylko musicie mi jeszcze wytlumaczyc co to jest OFW. :D W kazdym razie jak mam zmieniac to poczekam do LT+2.0
 

TigraTeam

Banned
tylko musicie mi jeszcze wytlumaczyc co to jest OFW. :D W kazdym razie jak mam zmieniac to poczekam do LT+2.0
OFW oryginalne fw
 

Tomaszek88

Banned
Użytkownik
FW to oczywiście Firmware... Tak uprzedzając kolejne pytanie
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
pisalem ze z poprzednim dashem mi sie nie udawalo, ale wczoraj jakos sie udalo, wlaczylem xboxa, otworzylem naped i wlozylem pendrive'a i jakby zaskoczylo bo sie uaktualnil do 13146, potem probowalem z 13599, ale nie daje rady. To jest takie jakby po prostu za ktoryms razem musialo zaskoczyc, bo np. raz aktualizuje i po 2 sek mi wyskakuje e66, a raz po 15.
 

emeth

Świeżak
Świeżak
Troche sie podepne pod temat....

Kupilem oryginalna Fife, chociaz konsole mam przerobiona (1.6). Zainstalowalem na twardym dysku, chce uruchomic Fifke i wyskakuje mi ze trzeba dokonac aktualizacji. Zgadzam sie, pasek postepu idzie do ok 80%, i ok 10 min stoi, poczym pokazuje sie blad (przeczysc plytke itd, i kod: 3151-351f-1800-2203-c000-0001). Co zrobic ?
 

Do góry Bottom