1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 mam lt 2.0 jak nagrać ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jazin, Październik 9, 2011.

1. jazin

jazin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam ostatnio angrywalem gre Feara 3 na ixtreme 1.6 ij eszcze normalnie jak zazwsze nagrywalem dzis przerobilem sobie xboxa na Lt 2.0 i chciałbym sobie nagrac fife 12 i oprocz pliku iso mam jakis tam plik nds jak mam nagrac gre ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wykasuj mds - reszta normalnie - abgx360 i imgburn

4. snake12345

snake12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam .!
    Mam taki problem ponieważ też mam przeróbke lt2.0 i wczoraj nagrywalem COD MW3 i NFS RUN i wszystko spoko fife mam nagrac w ten sam sposób czy jakos innaczej (chodzi mi o to czy mogę wrzucić w imgburn z tym kodem 1913760 i wypalać ) jakby ktoś mógłby mi to jakoś rozpisać byłoby spoko :)

Wczytywanie...

Poleć forum