1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 - obrona taktyczna czy stary system obrony ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Biernacik, Listopad 24, 2011.

1. Biernacik

Biernacik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Piszcie tutaj jakiego używacie systemu obrony, nowego(obrona taktyczna) czy starego i dlaczego. Ja osobiście gram na starym, nowy jest ciekawy, ale jakoś nie mogę go dobrze opanować. Czasami tracę bramki po głupich błędach obrony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Gram na nowym i powiem, że jest ciekawie mam 2 kariery Leeds i Lazio(legendarny) i tak, w Leeds pierwsze miejsce bramek praktycznie nie trace za mną 27 spotkań i 19 straconych bramek, za to w Lazio za mną 29 kolejek, 10 miejsce, 12 porażek i 61 straconych goli(najwięcej w lidze) Nowy wprowadza większy funn szczególnie lak wiesz że w polu karnym każda próba ostrzejszego odbioru może skończyć się faulem ;)

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja gram na starym. Jakoś się przyzwyczaiłem i nie mogę się przestawić. Próbowałem na nowym ale nic z tego. Zacząłem głupio tracić bramki i nie próbuję dalej.

Wczytywanie...

Poleć forum