1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 - obrona taktyczna czy stary system obrony ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Biernacik, Listopad 24, 2011.

1. Biernacik

Biernacik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Piszcie tutaj jakiego używacie systemu obrony, nowego(obrona taktyczna) czy starego i dlaczego. Ja osobiście gram na starym, nowy jest ciekawy, ale jakoś nie mogę go dobrze opanować. Czasami tracę bramki po głupich błędach obrony.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Gram na nowym i powiem, że jest ciekawie mam 2 kariery Leeds i Lazio(legendarny) i tak, w Leeds pierwsze miejsce bramek praktycznie nie trace za mną 27 spotkań i 19 straconych bramek, za to w Lazio za mną 29 kolejek, 10 miejsce, 12 porażek i 61 straconych goli(najwięcej w lidze) Nowy wprowadza większy funn szczególnie lak wiesz że w polu karnym każda próba ostrzejszego odbioru może skończyć się faulem ;)

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja gram na starym. Jakoś się przyzwyczaiłem i nie mogę się przestawić. Próbowałem na nowym ale nic z tego. Zacząłem głupio tracić bramki i nie próbuję dalej.

Wczytywanie...

Poleć forum