1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 online pass PROBLEM!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lipa246, Czerwiec 27, 2013.

1. Lipa246

Lipa246 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem używaną fife 12,a także konto xbox live gold na rok czasu i kod online pass został już wykorzystany,więc udało mi się załatwić nieużywany kod od kolegi i teraz mam taki problem, że nie wiem gdzie go wpisać. Normalnie powinien wyskakiwać taki komunikat na początku gry,że trzeba wpisać ten kod, ale u mnie tego nie ma. Usuwałem już kilka razy wszystkie zapisy na dysku z fify, a także tworzyłem nowe konta i wszystko jest normalnie, akceptuję warunki grania w sieci, ale nie wyskakuje ten komunikat,że mam wpisać kod. W sieci grać nie mogę, ponieważ gdy chcę zagrać mecz to wyskakuje mi ramka,że mój profil nie ma odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do tych funkcji. Miał ktoś z was taki problem? Proszę o rady. Dziękuję! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    fifa już nie wymaga passa. (chyba)
    Ustawienia> profil> zrealizuj kod

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. Lipa246

Lipa246 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ad1 wpisanie kodu w ustawieniach nic nie dało. Właśnie wiem, że fifa wzniosła te online passy, ale mimo tego gdy chcę zagrać mecz online to wyświetla mi się komunikat, że mój profil nie ma odpowiednich uprawnień... nie wiem co robić.

5. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Na pewno na tym koncie masz golda ?? Sprawdź na którym koncie masz golda i tam włącz fife

6. bandi1986

bandi1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    fifa 13 też już bez passa działa

7. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Jak wyświetla się że nie masz uprawnień to znaczy że nie posiadasz konta gold na danym koncie

Wczytywanie...

Poleć forum