1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 Online Pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samack, Luty 16, 2013.

1. samack

samack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Witam. Wczoraj sprzedałem mojego XboXa i też wczoraj zakupiłem XboXa 360 Slim 250GB. I dostałem do niego grę Fifa 12. Chciałem grać przez neta tylko, że gdy włączyłem grę pierwszy raz to wyskoczył mi jakiś online pass nie wiedziałem co to więc wyłączyłem. Lecz teraz już wiem co to :wink: i chciałem go wpisać ale nigdzie nie idzie znaleźć tego żeby go wpisać :(. Gdy robię żeby wyszukało turnieje lub coś w ultimate team to wyskakuje że moje konto nie ma uprawnień i nic się nie wyświetla żeby wpisać online pass tak jak na filmikach na youtube. Pomóżcie gdzie to można wpisać. Mam na razie darmowe konto na Xbox Live (tam jest chyba Gold na miesiąc gdy się założy nowe konto).

2. Lotnik421 Xbox One

3. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Jak raz ktos wpisal to juz wykorzystany jak cos to mam taki pas.

4. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    online pas nic ci nie da jeżeli masz konto Silver w usłudze xbox live musisz mieć subskrypcje Gold by grać online
    a w odpowiedzi na twoje pytanie gdzie wpisz ten online pas naciśnij xbox guide na padzie (x na środku pada) daj raz w lewo i tam masz opcje zrealizuj kod i tam wpisz kod na online pass :) Gotowe :)

Wczytywanie...

Poleć forum