1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 opóźninienia i inne problemy( nie online tylko single)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jameroo, Październik 1, 2011.

1. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    Grając w Fife 12 mam dość znaczne opóźnienia, nie mam pojęcia od czego to zależy ale grając nawet zwykłe mecze versus konsola mam opóźnienia jakbym grał online. Wogóle dziwne rzeczy się dzieją. Grając np. Chelsea przeciwko jakiejś drużynie z czwartej ligi, moi zawodnicy nie dość że nie potrafią podać dokładnie czy strzelić, to nawet są wolniejsi od przeciwników i przegrywają prawie wszystkie pojedynki główkowe. Do tego podczas przełączania się pomiędzy zawodnikami, zawsze po przełączeniu się zawodnik nawet jak jest w biegu to najpierw staje w miejscu a dopiero po chwili zaczyna bieg. Ogólnie widać jakieś takie opóźnienia w grze. Nawet menusy czy jakiekolwiek opcje jak wchodzę w cokolwiek to konsola reaguje z opóźnieniem. Czy może być to wina konsoli albo HDD( gra zainstalowana). Może pad, profil? Cokolwiek. Będę wdzięczny za jakąkolwiek poradę bo już nie ogarniam.
    Konsola podłączona przez HDMI. Telewizor Samsung. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. secondcitysavior

secondcitysavior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To akurat można przełączyć w opcjach sterowania pada.

4. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    już zmieniałem chyba wszystkie możliwe opcje, bez zmian.

Wczytywanie...

Poleć forum