1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 PL problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milan6661, Grudzień 16, 2011.

1. milan6661

milan6661 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam fife 12 od szopsquada , nagrała sie normlnie na płyte ale gdy wkładam do xboksa pisze dysk z różnymi materiałami
    Mam przeróbke Lt 2.0 dashboard 14699
    słyszałem o tym ze gra wymaga dasha 14599 ale nie wiem czy wgranie tego dasha nie skasuje mi przeróbki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Fifa nie wymaga tego dasha, żadna gra go nie wymaga. A poza tym masz już najnowszego dasha to jak chcesz wgrać inny? Źle nagrana płyta i tyle.

4. milan6661

milan6661 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko ze podczas nagrywania w imgburnie miałem w Label:13599 a nie tak jak zawsze DVD_Rom

5. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Przeskanuj sobie obraz w Abgx 360. Tylko dobrze go ustaw. Poradnik do ustawienia Abgx znajdziesz na forum. W Img Burn wskaz plik .dvd nie .iso. I taka rada ode mnie, jak grasz na Xbox Live to ściągnij sobie wersję FIFA 12 od SRT albo od TOMiAN. Ma SSV 2. Będzie bezpieczniej. Szopasquad nie ma i go nie wgrasz bo w Abgx tej gry nie ma w bazie weryfikacji i ciężko dostać plik .dmi i ss. Zresztą jak do większości polskich wersji.

Wczytywanie...

Poleć forum