1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 problem techniczny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez geebart, Styczeń 20, 2012.

1. geebart

geebart Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM!
    pisałem już o tym kilka razy

problem- po pewnym czasie gry w tryb managerski przy ładowaniu stanu gry wiesza się

1. ktoś stwierdził ze płyta jest porysowana, kupiłem drugą
    2. ktoś stwierdził że trzeba sformatować dysk, zrobiłem to, po pewnym czasie problem się powtarza, usunąłem stany gry oczuywiście
    3. ktoś stwierdzil że trzeba wgrać grę i problem zniknie, znikł na troche po czym od nowa się zaczał
    4. można pomysleć że cos nie tak z xboxem, ale inne gry chodzą i stany gry się ładują bez problemu
    5 przeczytałem gdzieś że po aktualizacji xboxa trzeba jakiś plik usunąć, ja chyba aktualizacji nie mam bo nie mam tego pliku

co mogę jeszcze zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum