1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 problem z online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez thomaspl, Kwiecień 1, 2012.

1. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam problem z grą online w fifa 12. Dzisiaj włączam Fifkę uruchamiam sezony pojedynków a tam taki komunikat "Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień do skorzystania z tej funkcji"
    Gram na kodach xbox live 48h, ostatni raz grałem wczoraj w nocy normalnie grałem a dziś lipka. BFBC2 i inne gry normalnie na necie mi chodzą a Fifa się dziś obraziła:/ W czym problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. utipaja

utipaja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja sobie zablokowałem ultimate team , a jak proboje wybrac nowe pytanie awaryjne po zatwierdzeniu hasła wyskakuje mi ze nie mozna go ustawic . jakieś pomysły ?

4. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Z tego co ostatnio czytałem na forum Ea sports to osoby hackujące czy wgrywające gwiazdę virtual pro maja dostać dożywotnie bany na grę online w fife jeżeli coś przy tym robiłeś to masz teraz efekt że nie warto oszukiwać

5. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nic nie było robione nie odpowiedniego. Bynajmniej sobie poradziłem już, wystarczyło ponownie pobrać online pass z historii pobierania i wszystko śmiga

6. lydi10

lydi10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Tez mam taki sam problem. ;/ Ponowne pobranie online passa nic nie dalo.Mam gold trial i po wejsciu do fify wyskakuje wiadomosc ze moje konto nie ma uprawnien.Wczesniej nie bylo zadnych problemow.Dopiero dzisiaj ;/ Czekam na odp

Wczytywanie...

Poleć forum