1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pundani, Styczeń 11, 2012.

1. Pundani

Pundani Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jakiś czas temu wypaliłem fife 12 podczas nagrywania, jakoś pod koniec wyskoczył błąd po włożeniu płyty do napędu konsoli gra chodziła ale podczas rozgrywania trybu kariery wyskoczył błąd żeby przetrzeć płytę miękką ściereczką ponownie uruchomiłem i znowu po jakimś czasie to samo, dodam że w momencie jak chciałem rozegrać jakiś mecz z kolegą na 2 to wtedy błąd pojawiał się bardzo często. I mam takie pytanie od czego mógł wystąpić ten błąd podczas nagrywania?? Nagrywałem grę 2 razy i za każdym razem miałem to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cinek1964

cinek1964 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nagrywanie doszlo ci do 97%??

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a co to ma do rzeczy? ta gra jest w starym formacie, zapewnie wina obrazu, sciagnij inny

Wczytywanie...

Poleć forum