1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12, tnie sie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patrycy20088, Kwiecień 5, 2012.

1. patrycy20088

patrycy20088 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Sprawa wygląda następująco: Mam internet radiowy 2 MB, grałem juz online ponad 400 meczów i nigdy nie było większych problemów z lagami. A od wczoraj to jakaś masakra. Gram i co chwila gra laguje na jakieś 2 sekundy i dłużej ;/ Mam internet z limitem danych, ale dzwoniłem na infolinie i limitu nie przekroczyłem. Wie ktoś, co może być powodem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sprawdz na kompie jaki masz ping i czy predkosc nie spadla bo radiowka to radiowka, lubi sprawiac problemy

4. quadriz

quadriz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    A z czego konkretnie masz internet?
    Może coś z routerem - wyłącz i włącz?
    Odłącz się od sieci na X'ie i podłącz ponownie.
    Spróbuj innej metody podlączenia (kabel/wifi - w zależności co masz).

Nie rozpisałeś się, więc podaję kilka rzeczy, które mogą pomóc (mi pomogło 1 i 2, mam neta 6mbit)

5. patrycy20088

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elektron Bełchatów. Router już włączałem i wyłączałem. I odłączanie kabli również. Pingi mam 43 ms, choć dawniej wydawało mi sie że mam 24 ms. Z anteny mam prowadzony kabel do routera, i z routera do Xboxa. Podczas grania nie mam nic innego podłączonego do internetu. A komputer działa normalnie. Strony otwierają sie szybko, szybkość sciagania plików również. A na xboxie masakra

6. quadriz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    To nie wiem, ja miałem w tym problem, że na pc pobierał mi 1mb/s - 1gb w ~15minut, a na xboxie, gdy wszystko było offline pobierał demo bodajże CODa BO (ok. 1gb) w 1 godz :(

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    do kolegi wyzej, bo predkosc pobieraia nie zalezy tylko od szybkosci twojego internetu... widac serwery byly zapchane tym bardziej ze to COD, a co do problemu to problem wystepuje tylko w FIFIe czy w innych grach tez?

8. quadriz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Zdaję sobie sprawę, że serwery mogły być zapchane, ale pobierałem koło 1 w nocy, kiedy, obstawiam, pięć-ósmych xbox-gamerów śpi :)

9. patrycy20088

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem bo w online gram tylko w FIFE 12 ;/ ale moge sprawdzić to i napisać. Jak już wyżej mówiłem nie wiem oco kaman bo juz zbliza mi się 500 meczy online i NIGDY sie z takim czymś nie spotkałem

10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    o 1 w nocy to akurat cala ameryka zyje wiec takie teorie to mozesz miedzy polki wlozyc

11. quadriz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    To wiem, choć ostatnio testowałem. Gra Battlefield Bad Company, ściągana pierwszy raz o 12:00 w 30 minut, o 1:30 w ~15 minut. :)

Wczytywanie...

Poleć forum