1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 : Tryb menedżerski

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrKilljoy, Lipiec 12, 2011.

1. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Po wielu informacjach na temat gameplayu i ogólnej rozgrywki przyszedł czas na trochę informcji dla osób dla których FIFA 12 nie będzie służyła tylko i wyłącznie do gry online. Dziś ukazało się kilka ciekawych informacji na temat tego jak będzie wyglądał tryb mendedżerski.

Ponadto producent gry FIFA 12, w rozmowie z mediami zdradza też, że dużo nowinek czeka na graczy w innych aspektach rozgrywki (między innymi : Zostań Gwiazdą i Multiplayer), jednak na razie nie chce wyjawić szczegółów z racji nałożonego embarga.

Dziś na portalu fifaserwis.com mogliśmy przeczytać o innowacjach wprowadzonych w Trybie Be a Manager w FIFA 12 . O to one :

Skauting:

Tak, skauci powrócili, lecz tylko do wyszukiwania młodych graczy, możemy mieć co najwyżej trzech skautów i możemy ich wysłać do oddzielnych regionów na czas określony przez siebie. Najlepsi skauci wymagają więcej pieniędzy za swoją robotę, lecz jeśli chcesz mieć najlepszych "młodziaków" to musisz zatrudniać tych najlepszych. Czasem, aby skaut coś interesującego znalazł trzeba jego wysłać kilka razy w ten sam region, lecz jeśli czekasz z tym za długo inne kluby mogą być przed Tobą i zaciągnąć tych najlepszych do siebie.

Młodzieżówka:​

Jeśli już ściągniesz jakiegoś młodziaka poprzez skauting to będziesz mógł ich dodać do młodzieżówki, aby oni się dalej rozwijali i śledzić ich postępy w przyszłości, a wraz z nimi podejmować decyzje czy owy młodziak ma zostać czy jednak zauważysz, że postąpiłeś źle ściągając owego młodziaka i odeślesz jego z kwitkiem.

Historie Zawodników:​

Przez cały sezon poszczególni gracze będą teraz zwracać się do Ciebie z różnymi sprawami. Główne tematy to, obawy przed doznaniem kontuzji, nie wystawianiem zawodnika w pierwszej jedenastce, niezadowolenie z powodu nowych transferów, granie nie na swojej pozycji, forma, odejście na emeryturę i wiele, wiele więcej. Jak zareagujesz na te przypadki zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie.

Transfery:​

Tym razem transfery są pełne różnych innowacji, końcowy termin transferów jest PEŁEN nowości i informuje Cię godzina po godzinie co się dzieje z danymi zawodnikami u Ciebie jak i u innych klubów aż do pory gdzie okienko transferowe się zamknie. Teraz możesz również "grać na zwłokę" przy niektórych transferach, aby zgarnąć dla siebie jak najwięcej czasu i zdecydować którego gracza kupić spośród kilku transferów.

Forma i Chęć Grania:​

Obie funkcje wróciły i będą potrzebowały naszego bacznego oka. Będziemy musieli owe funkcje sprawdzać przez cały sezon, ponieważ są to funkcje "przyspawane" do Historii Graczy, gdzie to gracz może być niezadowolony z kilku różnych powodów.

Rozwój Zawodników:
    W końcu jest naprawiony lecz musielibyśmy zagrać kilka sezonów, aby potwierdzić to. Jednak gdy graliśmy Southamptonem to wystarczyły tylko 3 gry w sezonie, aby Alex Oxlaide Chamberlain zgarnął wzrost około dziesięciu współczynników. Kilka z nich dodały tylko +1 do danego współczynnika, lecz były też takie które dodały +2 a nawet +3. Alex jest graczem u którego oczekujesz, żeby się rozwijał dlatego też wszystko idzie według scenariusza i poprawienie rozwoju graczy działa.

Źródło:FIFA 12 : Tryb menedżerski • AktualnościFIFA 12 eFIFA.pl - Fifa 12 Demo,turnieje,download,premiera,preorder,sklep,cena,dodatki,turnieje,screeny,xbox360,pc,ps3

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W zasadzie to nic nowego, bo było to już w poprzednich częściach, teraz tylko poprawiono te opcje. Fajnie że transfery zostały rozbudowane, bo otwarte okno to często najgorętszy okres w sezonie.
    Co do rozwoju zawodników to nie mam już żadnych oczekiwań... Kiedyś funkcjonował sprawdzony model treningów i nie wiedzieć czemu wywalili ten element z gry.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mam nadzieje ze to bedzie duzo lepsze niz w 11 bo tam to bylo jakies nieporozumienie, wybieralem sobie jednego zawodnika a i tak moglem grac calym zespolem... a po drugie bylo nudne, licze na poprawe

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli to będzie wszystko tak jak napisane to będzie ekstra. Fajne rzeczy ogólnie, szczególnie skauci, młodzieżówka i okienko transferowe. Teraz ten tryb nie będzie wiał nudą ^^

6. soapmc95

soapmc95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo podoba mi się sprawa z tą młodzieżówką, w FIFIE 11, gdy kupiłem jakiegoś młodego zawodnika musiałem go wypożyczyć by się ograł, gdyż nie był on tak
    dobry by wygryźć ze składu np. Evre, teraz będzie ogrywał mi się w młodzieżówce. Według mnie drugim wielkim plusem jest jeszcze ten skauting w poprzedniej odsłonie FIFY, młodych piłkarzy można było tylko wykupić z innych klubów, nie dało się bezpośrednio sprowadzić małego geniusza. Trzeci wg. mnie ostatni bardzo
    ważny element to ulepszony rozwój zawodnika, w "jedenastce" sprowadziłem David'a De Gea i pokładałem w nim nadzieję, że szybko się rozwinie, a przez kilka sezonów drgnęło mu może o 2 pkt. umiejętności.

7. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up ten rozwój zawodnika muszą MOCNO dopracować, bo w "11-tce" jest do d*py. Też kupiłem Davida De Gee i sprzedałem go po jednym sezonie bo nawet Kuszczak lepiej od niego bronił.

8. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tam wole grac normalne sezony a nie menadzerski, jak chce pograc w meenadzera to football managera odpalam, a w fife chce "pokopac" ;)

9. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przecież w trybie manadzerskin normalnie grasz mecze :|:|

10. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Super nowinka. Znów bedzie mozna zebrac druzynę z samych młodzików i wytrenowac ich do 85+. Przez tą nowinke chce zeby wakacje sie skonczyly i zebym mogl grac juz w fife :p

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem w fifa 11 i tryb menadżerski i po paru , parunastu dniach mi sie znudziło . Moim zdanie master lige z pesa jest o niebo lepsze i żeby cos osiągnąć to trzeba od zera przynajmniej pare sezonów przejść . Kto grał to wie . Fifa w tym przegrywa ale w innych formach wygrywa . Ale czekamy na nowe wersje tych gier i zobaczym kto zrobił krok w przód a kto stoi .

12. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mogli by jeszcze dodać rozwijanie zespołu/stadionu/ albo edytor/kreator stadionów?

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    I kibiców, bo ten element jest w całej serii najgorszy. A jakby się postarali mogłoby wyjść coś fajnego. Nie płaskie, kartonowe ludziki-gify ;)

14. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    No nareszcie położyli nacisk na menagera ! Ludzie..w 11 menager to tragedia..strasznie się zawiodłem jak go zobaczyłem...mam nadzieje ze 12 to nadrobi ;D

15. 19adek93

19adek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mnie denerwowalo w poprzedniej czesci to jak grałem Cracovią a po 2 sezonie co roku wystepowalem w lidze mistrzow czy europy , to i tak zawodnicy z lepszych lig na ktorych mnie bylo stac nie chcieli przyjsc mowiac ze poziom ligi jest za niski ;/ Druga rzecz irytujaca mnie to sponsoring .. Przeciez druzyna co roku wystepujaca w LE albo LM powinna przyciagac do siebie sponsorow przez co zarabiac wieksze pieniadze, a w Fifie 11 tego brakowalo

16. Rae88

Rae88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pytanie

a wie ktoś może czy będzie w trybie menedżerskim coś takiego jak eksport drużyny? bo to był w 2010 niezły bajer, a w 11 tego nie było...

17. marcin181

marcin181 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będzie bardzo ciekawie! Szkoda że na xboxa nie ma FM 2012! ehhh :/.

Wczytywanie...

Poleć forum