1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 XBOX i PC - sparowanie konta?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekk_84, Czerwiec 5, 2012.

1. bartekk_84

bartekk_84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam,

Posiadam grę Fifa 12 (PC), w którą grałem jakiś czas temu - posiadam też założone konto w origin. Kupiłem teraz konsolę XBOX i moje pytanie brzmi - czy jest możliwość grania z konsoli przez internet z graczami z PC? W Origin miałem kilka kontaktów z którymi grałem. Czy jest możliwość połączenia jakoś tych dwóch kont?

Pozdrawiam,
    Z góry dzięki...

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak oczywiscie, nalezy w tym celu polaczyc dysk z PC z telewizorem... NIE DA SIE jak by sie tak dalo to by bylo o tym glosno i wszyscy by byli szczesliwi

Wczytywanie...

Poleć forum