1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bambinho, Wrzesień 23, 2011.

1. bambinho

bambinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam pytanka : Czy FIFA 12 pójdzie mi na przeróbce lt 1.6? Czy będę musiał zmieniać dasha w konsoli na jakiegoś nowego?
    Mój napęd - Hitachi
    Z góry dzięki:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak masz konsole ntsc to na chwile obecna tak i nie. nie bo będzie wymagać na bank dash 13xxxx i ci usunie przeróbke

4. bambinho

bambinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak wyjdzie PAL pewnie gdzieś koło niedzieli to co będę musiał zrobić?

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    napewno mieć dasha 2.0.13599.0. . i los fify jest nie znany możliwe że będzie jak ntsc xgd2 trzeba być dobrej myśli.ale jak chcesz pograć polecam szykować kase na flash chyba że sam umiesz

Wczytywanie...

Poleć forum