1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 12 zmiany

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ILCZYN, Luty 19, 2012.

1. ILCZYN

ILCZYN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Cześć.
    Gdy gram karierę wirtualną gwiazdą, da się wyprosić zmianę, lub coś w tym stylu?
    Bo żenujące jest to, że po 8 tyg. kontuzji wracam, gram 45 minut, męczę się i znów kontuzja.
    Czy da się prosić o zmianę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    właśnie jeśli da się zmiane, mi chodzi akurat w normalnym meczu, to gdzie można zmiany zrobić ? bo mam po angielsku . , na Pesie kiedys jak mialem to jakoś robiłem te zmiany,
    a i gdzie się ustawia żeby częściej były zmiany?

4. Miernias

Miernias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem , nie mogę uaktualnić składów do fify 12 aktualizacje pobieram z tej strony , XBOX 360 Update Center , postępuje zgodnie z tym tutorialem:[X360] How to update Fifa 11 squads offline - YouTube , jednak w dalszym ciągu nie mogę zaktualizować składów. Nie mam możliwośći podłączenia X-a do internetu (neostrada) szukałem odpowiedzi wszędzie (na tym forum również ) Bardzo proszę o pomoc.

5. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Stwórz sobie karierę i graj jako "Zawodnik" , wybierz kogoś ze składu i dalej będziesz miał coś o składach . Wybierz "zaktualizuj składy" , sam sie o tym dowiedziałem dwa dni temu . Jak nie będziesz mógł znaleźć to napisz , podam dokładniej.

6. Miernias

Miernias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba chodzi Ci o aktualke online - wtedy jest opcja "pobierz aktualne sklady" jak pisalem wczesniej niestety nie mam podlaczonego xboxa do internetu. Plik aktualizacyjny ktory sciagam , nie moze byc zczytany przez gre (plik kopiuje z komputera na pendrive programem USBXTAFGUI_v44)

Wczytywanie...

Poleć forum