1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12 znaczne pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez staticsoul, Wrzesień 30, 2011.

1. staticsoul

staticsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie bo sciagnelem sobie juz Fife 12 PL i wlasnie sie zastnawiam czy ona jest w tym nowym systemie XGDN? I czy w ogole jak ja sobie nagram i wloze do Xboxa czy ona mi nie zainstaluje jakiejs aktualizacji z plyty oczywiscie bez internetu i nie usunie mi przerobki? Widze ze ma ona z 7.5gb wiec to chyba nie jest ten nowy system ale wole spytac Was:) mozecie mi powiedziec czy nic sie nie stanie jezeli ja sobie nagram i zaczne grac bo jestem ciekaw tej gry strasznie. Czekam na Wasze odpowiedzi:)) Poprostu czy moge sobie na spokojnie nagrac i cieszyc sie gra

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. staticsoul

staticsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przerobka 1.91 a dashboard 2.0 cos

5. kamiIeqPL

kamiIeqPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolejny temat o fifie :D YEAH!!!

Po pierwsze w tym samym dziale jest temat o FIFIE (zobacz ile ma stron)

Po drugie:

Milion razy była odp na to pytanie :)

Po trzecie:

Nie ma XGD3, jak masz lt+ 1.91 to Ci nie usunie przeróbki, więc śmiało graj.

Wczytywanie...

Poleć forum