1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12

Temat na forum 'Ustawki' rozpoczęty przez tomix710, Czerwiec 9, 2013.

1. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witajcie ;)

Szukam osób które grają w Fifę 12.
    Nie chodzi tu o to aby upokorzyć rywala lecz o to aby się dobrze bawić i stworzyć fajne widowisko.
    Jeśli chciałbyś pograć zaproś mnie do znajomych lub napisz PW na xbox live pod: EasiestPort97 ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. meciu

meciu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem gdzie się podpiąć z tym tematem dlatego pisze tu

czy ktoś z grających w fife 12 w trybie sezonów mial taki przypadek jak ja ??
    taka sytuacja :D - gram w 3 lidzie , 5 spotkań pod rząd wygrałem,1 remis, mam 16 punktów, gram następny mecz, dowaliłem w 90 minucie kolesiowi na 2:0 ,ten się odłączył (norma z frajerami) no i standard myślałem , że naliczy mi 3 punkty i będzie awans do 2 ligi, a TU!!! - 10 meczów do konca- 3 liga od nowa
    dodam, że nawet jeśli by mi nie policzyło tamtego meczu jako wygranego to i tak miałem jeszcze 3 do rozegrania!!!
    przyznam , że się po prostu wku*****m - ma ktoś na to jakieś wytłumaczenie >??
    pozdrawiam

4. Sharku1985

Sharku1985 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    niestety tak czasem bywa choć widzę że się za to wzięli i już tak nie ma że się koleś rozłączy i przepadają punkty. teraz rozkminiają i dodają punkty zależnie od wyniku meczu w momencie ucieczki tzw. frajera

Wczytywanie...

Poleć forum