1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krigersk, Październik 29, 2011.

1. krigersk

krigersk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupilem 3 dni temu nowa Fife 12 w Saturnie, odpalilem raz a za drugim razem pojawilo sie powiadomienie ze plyta jest zarysowana. Wysunalem ja by sprawdzic i przeczyscic, a na niej wielka okragla rysa jakby od cyrkla zrobiona. Wiadomo ze zrobil to naped, lecz mam pytanie... czy da sie cos zrobic (gwarancja czy cos) czy po prostu 200 zlotych do smietnika?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    wszystko zależy od dobrej woli sprzedawcy, ostatnio był przypadek na forum, że użytkownikowi się udało wymienić. Wina leży po twojej stronie/twojego napędu, który ją porysował, także wątpię.

4. krigersk

krigersk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak sie nie uda, to plyta na smietnik?

5. Abadon

Abadon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódz
    miałem podobny problem z Fifą 10 tyle że mój egzemplarz miał białe przebarwienie na płycie. Wymienili mi bez problemu. Spróbuj może ci się uda.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  7. d0mel

d0mel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mój znajomy miał slima postawionego do góry i wsadzil gears of war 2 i mial to samo porysowalo cała plyte i gry nie dalo sie odtworzyc
    dziwi mnie to jednak troche poniewaz ja mam tak samo jak on i jakos mi nie porysowalo ani jednej

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Mój kumple ma slima ok 9miechów , używa go raz na tydzień , i jeszcze ostatnio zrobiło mu się to samo , wszystkie gry porysowane jak od cyrkla xbox leżał cały czas w jednym miejscu nie ruszany , musisz konsole na gwarancje oddać a z płytą to już nie wiem albo ci ją wymienią w co wątpię , albo może regeneracja . A morał z tego taki że slimi nie są do końca takie dobre ja mam starego fata ( na falconie ) grałem 1,5 roku bez dysku i nic zero ryski , zero przegrzań nic , a najstarsze sliimy mają mniej niż 2 lata i już takie problemy

Wczytywanie...

Poleć forum