1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 12

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciaso, Grudzień 29, 2011.

1. maciaso

maciaso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, piszę z pytaniem i z prośbą o pomoc, mianowicie: Kupiłem dwa dni temu używanego X box 'a 360 , Arcade 60gb oczywiście przerobionego, niestety sprzedający nie powiedział mi jaka to jest przeróbka. Niestety nie wiem też czy był wymieniany napęd, bo również mnie sprzedający nie poinformował. Chciałbym się zapytać co zrobić jeśli kupiłem oryginalną Fifę 2012 i przy włączaniu wyskakuje mi aktualzacja i pod sam koniec wyskakuje komunikat "Aktualizacja nie powiodła się" "Wysuń dysk, przetrzyj szmatką płytę i wsuń ponownie" Dodam że mam napęd Samsunga.Proszę o wyrozumiałość i pomoc.

dodam że mam wgrany dashboard 2.0.9199.0

Komunikat przy aktualizacji oryginalnej Fify 2012:
    "Nie można zainstalować aktualizacji. Płyty nie da się odczytać.
    1. Wyczyść płytę szmatką.
    2. Uruchom konsolę ponownie.

Aby uzyskać więcej pomocy, odwiedź stronę: www.xbox.com/support"

Czy ktoś może doradzić, pomóc? Jak zdjąć tą przeróbkę?

Wgrywałem dashborda takiego jakiego wymaga Fifa i z pendrive i z płyty i nic to nie pomogło.

Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gohan79

gohan79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a po zainstalowani dashborda z plyty jakis komunikat ? bo nie napisales:p i jakiego dasha probowales wgrac z pena? dodam tez ze wgrywajac nowszego od razu mozesz sie liczyc z tym ze usunie Ci sie przeróbka bo ta fifa 12 to lt 1.91 a Ty masz z hmm 1.3-1.4 :p.

4. maciaso

maciaso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wgrywałem z pena dasha 13599 a płyty dvd xbox mi nie czytał. To jest oryginalna Fifa 2012 to konsola też musi być przerobiona na nowszą na to lt 1.91?

5. gohan79

gohan79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie nie ;p skoro oryginalna to podlacz xboxa do neta i aktualizuj dasha bo i tak potem bedzeisz musial zrobic nowa przerobke 2 lub 3,0 jesli ci sie zachce na kopiach a narazie nie masz nic do stracenia :p

Wczytywanie...

Poleć forum