1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 a LT 2.0 i Dash 14699

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez boniunio, Październik 8, 2012.

1. boniunio

boniunio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam. Założyłem nowy temat bo zgłupiałem czytając podobne wątki co temat to inna odpowiedz. Więc bym prosił o konkretną odpowiedz:smile: Ściągnąłem sobie Fife 13 ale posiadam LT 2.0 i dash 14699 i co muszę zrobić żeby mi ta Fifa 13 poszła na konsoli?! Do LT 3.0 nie mogę bo mam napęd samsunga, wystarczy że wgram dash 15574 i mi pójdzie czy ten dash nie współpracuje z LT 2.0?
    Z góry dzięki za pomoc

Info Przenoszę do właściwego działu.
    ESLORD

2. Lotnik421 Xbox One

3. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dash z tym LT współpracuje, przeróbki Ci na pewno nie usunie. Jedyne co musisz zrobić to nagrać płytę specjalnie przerobioną nagrywarką Lite-On IHAS.

4. boniunio

boniunio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To czyli nie muszę aktualizować dashboardu do 15574?

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    musisz do 15574 bo fifa13 tego wymaga

Wczytywanie...

Poleć forum