1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 - Aktualizacja gry przez xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LUqix, Kwiecień 7, 2013.

1. LUqix

LUqix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj podłączyłem pierwszy raz internet do swej konsoli oraz założyłem konto live. Chciałbym ściągnąć najnowsze składy do fifa 13, która oczywiście jest kopią (nagrane ihas 124 d, wszystko ok, nawet się zainstalowała, co dobrze wróży), jednak gdy chcę się zalogować na konto z xbox live to wyskakuje mi, że muszę zaktualizować grę. Nie wiem czy to wpłynie negatywnie na przeróbkę i tym podobne, dlatego chciałbym się dowiedzieć czy ta aktualizowanie jest pewne, a jak nie czy jest jakiś inny sposób na to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  4. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Jeżeli masz LT 3.0 możesz aktualizować gry bez obawy :)

Wczytywanie...

Poleć forum