1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 Aktualizacja składów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez puchacz89, Sierpień 28, 2013.

1. puchacz89

puchacz89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich :)
    Sprawa jest następująca grywam w Fifkę 13 oryginalna wersja, podłączenie do Live i konto Gold, mam problem z aktualizacją transferów , może jest to po prostu normalne, niby sciaga mi nowe składy, ale kiedy chce grac mam nieaktualna liste graczy, np brak cavaniego w PSG, brak ISCO w Realu, Czy Neymara w Barcelonie, Gotze w Bayernie itd... Czy wszyscy tak macie? Może coś zle robię. Pozdrawiam Dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Oczywiście , że tak bo najnowsze składy będą dopiero w Fifie 14 najnowsze do Fify 13 są składy z okresu zimowego po zamknięciu styczniowego okienka.

Wczytywanie...

Poleć forum