1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 - aukcje ultimate team

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ratajek, Październik 7, 2012.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otóż wygrałem licytacje na jakiegoś zawodnika. Kiedy się skończyła wszedłem w obserwowane, żeby przesłać tą kartę do klubu. I tu jest problem, bo karta jest cały czas aktywna(?) i nie mogę jej ani usunąć z obserwowanych ani wysłać do klubu. Mogę jedynie wysłać oferte(kiedy tak robię to wywala błąd, że nie moge dodać karty do obserwowanych bo wszystkie wolne sloty już mam zajęte) albo wymienić ale wyskakuje znowu błąd, że można tylko się wymieniać ze znajomymi.

Nic się z tą kartą nie da zrobić, a przez nią nie mogę licytować innych kart.

2. Lotnik421 Xbox One

3. General27

General27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    MAM TEN SAM PROBLEM.
    Pomocy !

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    klasyczny błąd serwerów ea, czekaj, nic nie zrobisz.

Wczytywanie...

Poleć forum