1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 drybling.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShiZZeRR, Wrzesień 19, 2013.

1. ShiZZeRR

ShiZZeRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Witam mam pewien problem gdy gram w fife 13 FUT dziwi mnie jak ludzie się tak kiwają,robią triki i w ogóle.Mi natomiast podczas areny treningowej gdy jest widok za pleców postaci triki wychodzą a w meczu już nie ? Jak to zrobić? Jak się kiwać żeby przebiec jednym zawodnikiem połowę boiska??

2. Lotnik421 Xbox One

3. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wlacz sobie mecz treningowy na arenie i probuj. Nauka przechodzenia jednym pilkarzem cale boisko wymaga bardzo duzo czasu.

4. ShiZZeRR

ShiZZeRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    A jeśli chodzi o tricki to muszę znać ich kombinacje czy po prostu kręcić rs?? :D

Wczytywanie...

Poleć forum