1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 - Formacje, taktyka, składy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez trac3r, Październik 1, 2012.

1. trac3r

trac3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bd.
    Jak w temacie, możecie się dzielić tutaj wiadomosciami, jakie składy i formacje do danych klubow wg was są najlepsze, który klub jest najbardziej wyskillowany w fifie 13 wg was.
    Jak dla mnie Real Madryt - najlepsza druzyna, jak w fifie 12, przesadzili, są za dobrzy i za szybcy(dodam że jestem fanem barcelony ;) ), formacja ta co jest ustawiona domyslnie, innej lepszej jeszcze nie odkrylem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    fifa to nie football manager, tutaj te standardowe ustawienia sa dobre;) tylko wkurza system Match Day

4. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    @up no to go wyłacz...
    Real jest najlepszy w grze? dobre..chyba Barcelona(jestem kibicem FCB) i nimi nie gram bo są OP,Messi w tej grze ma chyba silnik w d****.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. trac3r

trac3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bd.
    Rzeczywiście Messi zapier***, ale spojrz na reszte, w Barcelonie jeszcze moze jeden sie znajdzie w obronie taki ktory szybko w miare biega.... Real? Ronaldo, Benzema, Modric, Di maria(mimo że kilku z nich nie lubie) zapier*** konkretnie, do tego Casillas... broni wszystko, dwa... sproboj z roznego cos barcą strzelic ;)

7. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Z rogu włazi jak złoto toć, Shakira nadupcza dyńką jak oszalały. Gorzej z akcji, choć jak widzę jak Messi ciągnie z bara Pepe i wygrywa pojedynki siłowe to brak mi słów.Swoją drogą i tak 90% grajków napierdziela LB+Y i choćbyś cały mecz bronił się jak lew, to i tak przy którejś próbie zagrania długiej ktoś dojdzie i brame walnie. Troche szkoda bo osobiście preferuję "klepanie", zazwyczaj nie spadam z poziomu 60% posiadania piły, mam ciekawe akcje, ale po którejś straconej bramce sposobem LBY włączam batka,

8. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    jeden biegacz w Barcelonie? ;) Sanchez,Pedro,Messi,Alba :)

9. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    trochę szkoda że wszyscy graja Realem i Barcą. To takie pójście na łatwizne troszkę. Ogólnie Real, Barca i Bayern to chyba najlepsze drużyny i troszkę szkoda że nikt nie gra PSG, Interem, Juventusem, Man Utd czy Chelsea.
    Ja osobiscie gram Man City. 4-1-2-1-2
    Hart-Maicon,Kompany,Lescott,Clichy-Y.Toure-Nasri,Silva-Tevez-Balotelli, Aguero.
    Tevez wyżej za napastnikami niż w oryginalnej taktyce, Silva i Nasri na skrzydłach też wyżej niż standardowo

10. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Faktycznie gra Realem i Barcą to pójście na łatwiznę, a ManCity to niby co? Ja gram bardzo różnie, od Górnika przez Spartak do Realu, przynajmniej jest ciekawie.

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja gram PSG i Borussią Dortmund i jak gram SEZONY to przynajmniej nie trafiam na te wszystkie Barcelony itp.

12. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Ja gram karierę Ajaxem, wróciłem z wypożyczenia, gram w pierwszym składzie ale niestety podczas mojej nieobecności nie wszedł do ligi mistrzów więc zobaczymy pod koniec sezonu. Na szczycie tabeli ciasno więc lekko nie będzie. Skład i ustawienia ustala trener więc jest dodatkowo ciekawie. W normalnych meczach dla każdego skład i ustawienia to kwestia indywidualna ale nie jest znacząca bo kiedy spotyka się dwóch dobrych graczy to wygra po prostu lepszy. Ja np gram w ataku pozycyjnym, mam wzmocniony środek i wysokie posiadanie piłki dzięki czemu mam więcej okazji, żeby oddawać strzały. Najmniej stawiam na napastników bo tą samą robotę można zrobić pomocą, napastników oszczędzam na drugą połowę w zależności od wyniku. (czyt. w ustawieniu na jednego w pierwszej połowie - standardowo dla Ajaxu).

13. tredex

tredex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może mi ktoś ogarnięty wytłumaczyć jak grając w FUT sezony on-line ustawić taktykę zespołu, mam wybraną formację ale za nic w świcie nie wiem gdzie zmienić takie ustawienia jak tempo, podania, ustawianie się itp. Grając turniej jednego gracza można to pozmieniać a grając online nie widzę takiej opcji.

Dzięki za odpowiedz.
    pzdr,

14. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Fifa 13 - Formacje, taktyka, składy

w grze online nie mozna "sztucznie" podkreca skilla:)

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 993D za pomocą Tapatalk 2

15. tredex

tredex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak wytłumaczyć np. takie coś że jak grając powiedzmy złotym składem ze zgraniem 100 gość gra brązowym a jego zawodnicy mają takiego skilla jakby byli nie z tej planety, nic nie da się zrobić jak już odbiorę piłkę to zaraz ma 3 na plecach, wchodzą w moich jak w masło nie mówiąc już o tym że nie da się ich dogonić.

16. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    powiem ci ze ja gram brązowym składem bądź srebrnym ewentualnie złotym ale nie mam gwiazd w składzie typu ronaldo itp. a i tak mój bilans w Fifie 13 wynosi 31 wygranych 1 remis 1 przegrana w fifie 12 495 zwycięstw 0 remisów 6 porażek wszystkie mecze oczywiście online wszystko zależy od doboru składu taktyki i zgrania zespołu i to jest piękno ultimata ze ja gram cienkim na pozór składem a wygrywam z ludźmi co maja Ronaldo w składzie :)

17. tredex

tredex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Można ustawić swoją taktykę w grze online :)

18. tredex

tredex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Faktycznie trzeba trochę pograć i obczaić obronę, taktykę, wtedy gra jest przyjemniejsza a i utrzymanie w I lidze bez problemu :)

19. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    No no , pisać każdy może ;) ( bez urazy oczywiście )

Wczytywanie...

Poleć forum