1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 Jak wrzucić to na dysk?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rawison, Maj 10, 2013.

1. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem. Dziś ściągnąłem fife 13 i zamiast obrazu były pliki:
    $System update
    AUDIO_TS
    VIDEO_TS
    default.xex

Gra waży 8 giga z kawałkiem. Nie wiem co zrobić z tymi plikami aby pograć. Używam Iso2God. Mam przeróbkę RGH. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wygląda jakby do XEX'a było przerobione już.. tylko te foldery AUDIO i VIDEO coś podejrzane, zrób sobie folder np. FIFA 13 i tam właduj te wszystkie pliki i wrzuć na konsolę, odpal z pliku defautl.xex - zobacz czy pójdzie

Mam FIFĘ 13 PL , ale w GOD'dzie, i waży 8,7 GB

4. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mówiąc podejrzane masz na myśli coś co może uszkodzić moją konsolę?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    AUDIO_TS VIDEO_TS default.xex wrzuc w do folderu fifa i na dysk nic sie nie uszkodzi

6. Jabar

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Uszkodzić sie nic nie uszkodzi :) najwyżej się nie uruchomi ... ale napisałem tak,ponieważ, mam kilkanaście gier w XEX i w żadnej nie mam takowych folderów: audio.ts i video.ts.

7. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie tworząc nowego tematu a co za tym idzie spamu. Zapytam tutaj. Mam dysk zewnętrzny przenośny 160 gb sformatowany pod fat 32. Co jakiś czas gdy gram coś się dzieje i wywala mnie z niej. Dodam tylko że gdy nie gram dysk działa sprawnie. Ma ktoś jakieś pomysły? Może jakieś ustawienia przy formatowaniu albo coś? Aha i jeszcze jedno zdarzyło mi się że podczas przerzucania gry coś się zawiesiło i straciłem wszystkie moje gry i musiałem formatować go od nowa. Czy jest jakiś dobry program do bezpiecznego przerzucania plików. Najlepiej polski i darmowy. Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam !

8. Jabar

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najpierw to przetestuj sobie ten dysk programem HD TUNE, bo może z nim jest problem.
    Kopiować dane możesz jakimkolwiek programem na kompie, ja używam TOTAL COMMANDER'a .

9. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeskanowałem dysk tym programem pod kątem błędów było wszystko ok więc nie robiłem screena a co do tego pierwszego skanowania to nie wiem więc wklejam zdjęcie:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 72822a5a40c62.png

I co wszystko jest ok?

Ps: Przy dysku 160 gb wie ktoś może jaką jednostkę alokacji ustawić przy formacie?

Zauważyłem jeszcze że spakowany plik tej fify waży 8 gb a gdy wypakuje wszystko zajmuje 13 kb. Wie ktoś o co chodzi? Pierwszy raz coś takiego spotkałem.

Pozdrawiam !

10. krasnal1992

krasnal1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na moje oko plik z fifą którą wypakowywałes to było *.iso. Zamiast to wypakowywac winrarem/zipem wrzuć to do exiso albo iso2god jak wolisz.

11. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przy iso2god pisało error przepuściłem zgodnie z poradnikiem przez exiso i działa. Dysk też sformatowałem i na razie nic się nie wyłącza więc wszystko jest chyba ok

12. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sorry że taki spam ale mam jeszcze jeden problem chodzi o grę Injustice.W zapakowanym pliku są takie foldery.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 48289f8ee6c37.png

Przez Iso2God nie chce przejść bo wyskakuje error a Przez ex-iso niby przechodzi ale gdy próbuję włączyć grę pokazuje się jakiś błąd ( nie pamiętam dokładnie treści)

Jakieś pomysły?

Wczytywanie...

Poleć forum