1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 13 Lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michasL, Wrzesień 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michasL

michasL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam dziś nagrywając fife 13 moja zwykłą nagrywarka wywaliło mi błąd przy 48%. I mam pytanie czy jeżeli zaniosę do kolegi spatchowana topologia pod lt 2.0 fife , który nagra mi ja ihasem to będzie działała ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.
    Odświeżanie swojej wiadomości można robić nie częściej niż co 24h. Odświeżanie tematu polega na usunięciu swojej ostatniej wiadomości i napisanie jej jeszcze raz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Richard

Richard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem pod lt2.0 zwykłą nagrywarką clonem cd i wszystko działa, od czasu do czasu wywala płytę.

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Aby komfortowo grać w Fifę13 należy posiadać LT 3.0 i wypalić poprawnie grę IHASEM. Tego nie przeskoczycie już.

Alert CLOSE

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum