1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 Najlepszy komentarz ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sebuhh, Październik 2, 2012.

1. sebuhh

sebuhh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowej fify.. jednak swoją decyzje w dużej mierze uzależniam od PL komentarzu. Są jakieś zmiany ? Reklama w tv wyglądała obiecująco ' najlepszy polski komentarz ' czy jakoś tak ;P Jeśli nic się nie zmieniło poszukam wersji ang, bo ' czy to wykorzysta ' irytuje już od kilka lat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. straubus

straubus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bierz wersję ang jeśli możesz. Komentarz w 13 jest jeszcze bardziej beznadziejny niż w 12. O ile w starszej wersji dało się go tolerować to teraz... lepiej nie mówić. Ten duet jest już irytujący, a niektóre teksty brzmią jak z gimnazjum.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Komentarz w Fifie 13 to nic innego jak komentarz z poprzednich części + dograne parę sekwencji także w dużej mierze to jest praktycznie to samo.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a mnie sie wydaje ze polowa jest jeszcze wycieta poniewaz w 11 bylo wiecej tekstow a tutaj jest non stop to samo

6. sebuhh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jeszcze bardziej badziewny ? Zaskoczyłeś mnie.. nie sądziłem że jest to wgl możliwe. Zapowiadana ' rewolucja ' ma odniesienie tylko do angielskiej wersji językowej ? Dzięki bardzo ;)

7. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cały czas gadają o tym samym w kółko, a same teksty są tragiczne ...

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    w porownianiu z 11 (12 nie mialem pl) to jest tragedia, ale za to komentarz ang w 13 to jest cos super, kiedy gramy lige w karierze i mamy relacje z innych meczy wlaczona to komentatorzy lacza sie z reporterem i on zdaje relacje ze strzelonych bramek (kto strzelil, ktora minuta, czy byl karny itp), tak samo jak zawodnik dostanie kontuzji to jest informacja o tym co mu sie stalo ipt, po meczu w menu spiker czyta wyniki ostatniej kolejki, ogolnie komentarz angielski to jest cos z czego inni powinni brac przyklad, to mi sie w tej FIFie podoba

1 osoba to lubi.
  9. krzem88

krzem88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Południe Polski
    Witam

Tak z ciekawości zobaczyłem na ebayu ceny fify na xboxa i jest tańsza, w dodatku ma lepszy komentarz. Kto mi powie dlaczego właśnie wydanie PL nie ma tego komentarzu z innych spotkań o których wspominał barman_2000... Chory złodziejski kraj..

1 osoba to lubi.
  10. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Dodatkowo polscy komentatorzy w ogóle nie czytają nazwisk piłkarzy... W jednym meczu zdarzyło mi się tak może z 3-4 razy...

11. sebuhh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Dzięki barman. Szczerze, chyba szlag by mnie trafił gdybym dowiedział się że panowie Szaranowicz i Szpakowski pobierają co roku za to pieniądze. Za pracę która wykonali w 2006 roku, ewentualnie za dogranie kilku kwestii.. Ja kupując polską wersję mam to popierać ? w żadnym wypadku.

12. krzem88

krzem88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Południe Polski
    W Fifie 11 komentatorzy częściej wypowiadali nazwiska piłkarzy..

13. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nie wiem jak wy, ale ja wole wersje PL. Nawet jesli to jest kotlet odgrzewany to i tak jest dobrze. Wiadome ze polacy ( chodzi mi o xbox'a ) nie dorownaja amerykancom z aplikacjami, dialogami itp. Umiem angielski, moze nie perfekt. Gry rozumiem, piosenki takze ale jak gram w fife po ang. to mam zle odczucia nie wiem czemu. Dlatego zamierzam wydac nastepne 160-170 zl i posluchac odswiezonego Szpakowskiego i Szaranowicza.

14. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    to nie są dogrywane dialogi tylko nagrali w uj tego w 2006 i mają pewnie jeszcze spory zapas nie wykorzystanych tekstów i dodają do każdej nowej fify, nie pozwolili by sobie żeby płacić co roku komentatorom to polska..

15. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    zgadzam się, komentarz polski tragedia - odgrzewane kotlety, pozwolę sobie skomentować to jednym z tekstów Darka z tej i poprzedniej FIFY - "Jak to mówią młodzi ludzie "MASAKRACJA" " (wtf? co to w ogóle ma być ;x)

16. sebuhh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Pamiętacie jakie bum było w 2006 roku ? Chyba każdy chciał mieć fife właśnie ze względu na komentarz. Sadzę że ekipie ea się to opłaciło, dlaczego więc nie zaprosić innego duetu ? Być może zmieni się to przy okazji kolejnej generacji konsol.. jednak ja na next genach nie pogram.. jeszcze długo, długo ! ;)

17. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Ja szczerze mówiąc w pierwszą FIFĘ którą zagrałem z PL komentarzem to 12 i teraz jak pobrałem wersję DEMO 'trzynastki' to nie umiałem w to grać przez angielski komentarz... Nie wyobrażam sobie teraz grać w pełną wersję FIFY 13 z Angielskim komentarzem... Może dlatego że nie umiem dość angielskiego i nie rozumiem co gada. Wolę słyszeć co chwilę tekst: ''Czy to wykorzysta?'' Niż rozumieć co 10 zdanie z angielskim :p

18. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja tam nawet jezeli bym nie rozumial ang to po pl bym nie gral z prostego powodu, gralem kariere Hertha Berlin w 2Bundeslidze to ang komentarz gadal o czyms non stop, o pilkarzach o innych meczach, cos sie dzialo ogolnie, a na pl to tylko co chwile te same teksty oooo okazja, ooo bedzie gol, i mamy bramke prosze panstwa, postraszyl golebie na stadionie... zadnego nazwiska ani ciekawostki, nuda jak nie wiem i nie czuc tej atmosfery meczu jaka prezentuje ang komentarz

uwazam ze w nowej wersji albo powinni nagrac nowe kwestie ale wolalbym juz samego Szpakowskiego bo Szaranowicz to przeciez nigdy meczu nie komentowal a jedynie studio prowadzi albo calkowita zmiana duetu np na Borka i Kołtonia ktorych uwielbiam sluchac a mysle ze EA by lepiej wykorzystalo ich potencjal niz to bylo w PES 6:p

19. sebuhh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
  20. yura_72

yura_72 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fifa 13

pytam ludzi do powiedzenia jaki język jest obecny w FIFA 13?

21. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Zależy jaką wersję kupisz :D

Wczytywanie...

Poleć forum