1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 13 nie przepuszczona przez abgx

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez grzegorz1652, Luty 22, 2013.

1. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam pytanko czy jesli nie przepusciłem gry przed nagraniem przez abgx to dostanę bana? czy mogę sobie spokojnie aktualizować fifkę 13? :) nie chcę grać przez xbox live bo i tak nie mam online passa chodzi mi o same aktualizacje składów oraz Title update. Czy lepiej nie uruchamiać gry z podłączoną konsolą do neta?

zgrałem teraz obraz płytki na dysk i przeleciałem abgx-em i jest topology verified :) czyli co mogę spokojnie włączać grę w celu aktualizacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprawdź abgx grę nagrana na płytę a nie obraz jak będzie na zielono wszystko to możesz

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ban jest za lt nie gre. Wiec nic nie stanie jak tylko na aktualizacji sie polaczysz

Wczytywanie...

Poleć forum