1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dresik, Grudzień 11, 2012.

1. dresik

dresik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam jestem tu nowy mam konsole od paru godzin... zarejestrowawszy darmowy kod na xbox live gold na 1 miesiac...odpalam fife 13 wpisuje paszport i chce zagrac sezon wywala mi komunikat twoj [profil gracza nie ma wystarczajachych uprawnien do skorzystania z tej funkcji a jak wejde na konto orginto pisze status paszportu wykorzystany kod status season ticket nieaktywny

co robic:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Gra nowa czy używana? Jak używka to pewnie Online Pass zużyty i musisz kupić drugi.

4. seroo

seroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    A czy mogę grać online na piracie jeżeli kupie sobie online pass? Oczywiście wiem, że istnieje ryzyko bana konsoli. Chodzi mi o to czy sama gra odpali funkcje sieciowe, czy są jakieś dodatkowe zabezpieczenia czy coś.

5. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Odpali sam tak gralem. Nagralem sobie fifke 11 kupilem pass'a i golda oczywiscie i gralem.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum