1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 porysowana, grać dalej?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szymon.k, Styczeń 9, 2014.

1. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Ostatnio kupiłem fife 13 na xboxa 360. Gra była no dosyć mocno porysowana lecz xbox bez problemu ją czytał. Gdy grałem napęd na prawdę głośno pracował lecz nie grałem tak dużo i od razu kupiłem pendrive 8gb by zainstalować tą gre aby xbox się nie męczył. I teraz mam pytanie czy jeżeli grałem tak około 3 godziny na tej porysowanej płycie to mogła się zmniejszyć żywotność lasera ? Czy jeżeli gram na tym pendrive i czasami mi się przytnie w menu to normalne ? (Tylko w menu!). I czy jeżeli włączam tą zainstalowaną fife i xbox przez te początkowe 3-4 minuty czyta ciągle płyte to laser się psuje?
    Jestem zielony o_O

2. Lotnik421 Xbox One

3. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Na pendrive tez często zacinaja mi się gry. A to ze płyta się kręci po odpaleniu gry to normalne, przecież musi ją zweryfikować

Wysłane z mojego PentagramTAB7.6 przy użyciu Tapatalka

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Zadzwoń do EA, wymienia Ci grę na nową

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

5. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale ja ją kupiłem używaną :D No tak ale jak ją weryfikuje to laser się nie niszczy ?

6. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli się niszczy to na pewno nie w tak wielkim stopniu gdyby gra działa z płyty ;) Myślę że o laser możesz być spokojny jeśli będziesz korzystał z pędzie.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

7. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pędzie - *Pendrive

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum