1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 problem (oryg.)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GhostWarriorxPL, Październik 1, 2012.

1. GhostWarriorxPL

GhostWarriorxPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. To pytanie dla graczy fify 13. Jak gram w "sezony" już 2 razy dzisiaj mi się zdażyło że jak przegrałem to mi naliczyło 2 przegrane. Macie też coś takiego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    ja nie mam. może po prostu jesteś słabszy niż ustawa przewiduje ;p

Uważaj bo ustawa na naszym forum przewiduje warny dla tych co obrażają innych użytkowników// Laki88 ;p

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ogólnie na razie fifa na livie ma jakieś odchyły. Poczekać trzeba troszkę. U mnie podejrzanie często przy wyszukiwaniu przeciwnika traci z nim połączenie co nie jest winą samej gry co oferty sieciowej EA Sports.

5. GhostWarriorxPL

GhostWarriorxPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę właśnie. Raz wygram to mam 1 wygraną , raz wygram to mam 2 . Rozłącza co chwila. Trzeba wychodzić do interfejsu bo się blokuje. Trochę niedociągnięte to wszystko. Ale miejmy nadzieje że to poprawią.
    Bronek jak masz obrażać to wgl nie pisz.

Wczytywanie...

Poleć forum