1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 13- problem z aktywacją konta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez julek_15, Październik 14, 2012.

1. julek_15

julek_15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zodzie, Poland
    włączam sobie fife, loguje sie przez swoje konto xbox live, fifa działa, pobiera składy online, ale chciałbym korzystać z wszystkich funkcji (chodzi o wprowadzenie klucza)- gdzie mam to zrobić? w instrukcji jest napisane, że jest to jakiś paszport, ale w grze nigdzie tego nie ma. Spróbowałem więc przez komputer- ściągnąłem aplikacje origin, wprowadziłem kod produktu, kliknąłem dalej: wyskakuje:
    "POTWIERDŹ PRODUKT DLA...
    FIFA 13 Online Pass X360 - Free Code"

klikam dalej jeszcze raz i wyskakuje
    "Message not found"
    czy ktoś wie o co chodzi? Wcześniej nigdy nie grałem przez sieć na xboxie, w sumie w ogóle nigdy nie grałem w żadne gry przez sieć.
    Mam też takie drugie pytanie: potrzeba do tego konta xbox live GOLD? To by wszystko wyjaśniało...

Wczytywanie...

Poleć forum