1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 problem z graniem ONLINE

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Damiel, Luty 2, 2013.

1. Damiel

Damiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czesc
    Mam fife 13 od dnia jej premiery
    jakis miesiac temu zaczalem grac online , wpisalem te wsztstkie paszporty itp.
    Dzisiaj stalo sie cos dziwnego mianowicie wyskoczylo mi ze moj paszport jest uszkodzony i musialem pobrac go ponownie. Zrobilem to i niby wszystko powinno byc dobrze. Jednak gdy w trybie SEZONY chce włączyć mecz pokazuje ze "znaleziono przeciwnika" jednak po chwili mam komunikat ze musze znalesc innego. Nastepstwem tego jest rozłączenie z serwerami EA i musze włączyc gre od nowa by sie z nimi połączyc.
    Czasami nawet zrywa mi wgl połączenie z Xbox LIVE
    zasięg routera jest na full wiec nie wiem co moze być przyczyna.
    A meczu jak nie mogłem włączyc tak dalej nie moge

Wczytywanie...

Poleć forum