1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 problem z nagraniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kondziu16, Wrzesień 30, 2012.

1. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Cześć
    Ściągnąłem ostatnio 2 gry borderlands 2 i fifa 13 mam lt 2.0 i jak zawsze przepuszaczam przez abgx i cofam topologię xbox backup creatorem na lt 2.0 i nagrywam nagrywarką (niestety nie posiadam ihasa) na płytach na początku TDK a potem EMTEC bo mi się verbatimy skończyły jak na samym początku zapomniałem cofnąć topologię i nagrałem to bez problemów jest ale wyskakuje komunikat o nierozpoznawanej płycie za drugim razem jak cofnąłem topologię to wyskoczył błąd w 45 % potem przy 100 potem przy jeszcze jakimś innym komp zostawiam zawsze nieruszany więc to na pewno nie problem z buforem danych nagrywam programem cloneCD, abgx nie pokazał żadnych błędów, a borderlands 2 działa bez problemu mam najnowszy dash jak na razie 1557 czy jakoś tak bo pobierałem ze strony xbox'a. W czym może być problem? nagrywałem na nagrywarce TSST i na SONY...

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    o fifie 13 zapomnij only ihas nie marnuj czasu gra nie ruszy :)

Wczytywanie...

Poleć forum